Akcija | galioja nuo 2017-07-27 iki 2017-12-31

JULIA JANUS I Nauja kolekcija "Perkrovimas"

Moteriška kolekcija

Kolekcijos raktai. Printai, marginimai, suknelės, įspūdingi ilgi kardiganai, jogai  tinkami deriniai, lazeriu pjaustytas ažūras, odos aplikacijos.

Siluetai ir konstrukcijos. Kolekcijos striukės konstruotos labai minimalistiškomis formomis. Dominuoja antklodės-apsiausto motyvas. Paltai įmantresn, labiau pabrėžiantys liemenį. Suknelių ir palaidinių liemuo neretai paaukštintas. Drapiruotuose rūbuose liemuo neapibrėžtas, siekiant audiniui leisti kristi draperijomis. Tarp kolekcijos aksesuarų visada siūlomas tinkamas diržas, skirtas priderinti prie kiekvieno laisvesnio rūbo.

Nemaža kolekcijos dalis sijonų ir suknelių yra midi ir maxi ilgio. Kelios tunikos gali būti nešiojamos ir kaip mini suknelės.

Kolekcijoje didelė kelnių įvairovė – siūlomos plačios, siauros, kulotės. Klynas ir juosmuo išdėstyti įvairiai: vietoje, nuleisti ir paaukštinti. Platus tamprių pasirinkimas.

Avalynė ir aksesuarai. Vidutinio ir aukšto silueto verstos odos auliniai grubiu padu. Greta jų –  elegantiška pora iš blizgančios odos su labai stambiu neįprastu kulnu.

Nemaža skirtingų medžiagiškumų kulonų-pakabukų kolekcija, sukurta kartu su juvelyre Roberta Vrubliauskaite.

Kepurės, šalikai ir pėdkelnės – iš drabužiams medžiagiškumu ar spalvomis artimų audinių.  Itin aukštos kokybės, puikių atspalvių, matinės, aukštu liemeniu, neveržiančios 100 denų pėdkelnės – tai produktas, kuriuo sėkmingai prekiaujame kiekvieną sezoną.

Šio sezono naujiena – unisex urban stiliaus, keliaujančiam žmogui skirta kuprinė, kurioje yra pakankamai vietos ne tik nešiojamam kompiuteriui, bet ir trumpoje kelionėje būtiniems daiktams. Kuprinės vidus pagamintas iš paminkštinto sluoksnio, tausojantis kompiuterio dangtelį. Ji ne tik elegantiška, bet ir labai talpi ir ergonomiška.

Vyriška kolekcija

Išskirtiniausia šios vyriškos kolekcijos dalis – jaukus prailgintas kardiganas, marškinėliai su printais ir nomad stilistikos paltas su apykakle-draperija. Kolekcijoje naudojamas moteriškai kolekcijai analogiškas brūkšninį kodą primenantis vakarėjančio miško printas, mus perspėjantis apie trapią pusiausvyrą tarp tvarumo ir masinio vartojimo. Siekiant maksimalaus patogumo, kelnės patrumpintos, iš elastingo audinio. Kolekcijos marškinėliuose ir džemperiuose panaudotas susmulkinto popieriaus marginimas, kuris simboliškai dominuoja ir moterišką kolekciją.  Marginimo raštuose įskaitomas Julia Janus moto – stilius neturi ribų, kuriame sudėtas mūsų noras išplėsti mados tolerancijos ribas žmogaus kūno ir amžiaus atžvilgiu.


AKROPOLIS - prekybos ir pramogų sostinė!

Kur vyksta
image

JULIA JANUS

Telefonai: 8 671 21 120
Darbo laikas: 10.00-21.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.