Naujiena | galioja nuo 2017-04-20 iki 2017-12-31

BALTMAN dizaineris: kaip išsirinkti geriausią kostiumą

Didžiausio Baltijos šalyse vyriškų drabužių prekės ženklo „Baltman“ dizaineris Aivar Antonio Lätt pataria vyrams būti išrankiems. 5 patarimai, kaip išsirinkti jums geriausią kostiumą.

Kostiumas progoms ar kasdienai? Prieš pirkdami kostiumą, įsivertinkite savo poreikius. Drabužio gyvavimo trukmė priklauso nuo kokybės (audinio ir pasiuvimo) ir dėvėjimo dažnumo. Kostiumo mados, nors ir nežymiai, tačiau taip pat keičiasi. Jei kostiumą planuojate devėti vos keletą kartų per metus, rinkitės klasikinį tamsiai mėlyną aukštos kokybės 100 proc. vilnonį kostiumą. Investicijos šiek tiek didesnės, tačiau komfortas ir kokybė tai atpirks.

Jei kostiumas yra jūsų darbo drabužis, turėkite bent keletą jų darbui ir atskirai progoms. Kai kostiumą dėvite visą dieną, bent dvi dienas po to jis turėtų pakaboti spintoje.

Įvertinkite techninius parametrus. Naujausios technologijos gerokai palengvina kasdienybę ir padeda pelnyti stiliaus taškų. Jei esate praktiškas žmogus, žinokite, kad egzistuoja kostiumai, kurie nesiglamžo ir nesitepa net ir apliejus jį. Tokie yra „Baltman“ TRAVEL kostiumai. Pasitelkus nanotechnologijas, audinių paviršius padengtas milijonais stiklo pluošto dalelių. Taip apdorotas vilnos ar pusvilnės audinys praleidžia orą, todėl yra malonus kūnui. Savybės išlieka ir po skalbimo ar cheminio valymo.

Sumanioji švarko kišenė. Milijonai pasaulio vyrų mobilųjį telefoną nešioja vidinėje švarko kišenėje. „Baltman“ meistrai apie tai pagalvojo ir kišenėse įsiuvo patentuotą „X-shield“ pamušalą, kuris nepraleidžia mobilaus telefono skleidžiamų radijo bangų, bet visiškai nekeičia mobiliojo ryšio kokybės.

Kaip iššifruoti etiketę? Visų pirma atkriepkite dėmesį į audinio sudėtį, tik po to į kainą. Būtent dėl audinio iš pažiūros panašių kostiumų kainos gali gerokai skirtis. Natūralu, kad „Ferrari“ ir „Fiat“ kainos skirtingos. Geriausi pasaulio audinių gamintojai, pvz., „Loro Piana“, „Cerruti“, „Zegna“, „Dormeuil“ ir kt. daro viską, kad jų audiniai iš tiesų būtų patys geriausi. Nuo žaliavų kilmės iki gamybos technologijų.

Jei audinio sudėtis žymima „100% WV“ (WV reiškia „virgin wool“, vilna, kuri nebuvo verpiama pakartotinai). Audinys gali būti ir mišrus, pavyzdžiui, WV/WS (vilna ir kašmyras), WV/WP (vilna ir alpakos vilna), WV/WM (vilna ir moheris), ir WV/SE (vilna ir šilkas).

Spalvos ir raštai: mažiau visada yra daugiau. Languotas, dryžuotas, mėlynas, juodas, pilkas, o gal raudonas? Klasikinis juodas kostiumas nevisada yra geriausias sprendimas. Daugelyje kultūrų juodas kostiumas yra griežtai formalus drabužis, skirtas iškilmingiems renginiams. Kasdieniniam naudojimui puikiai tinka tamsiai mėlynas kostiumas. Jis puošia ir per Kalėdinius vakarėlius ar vasaros vestuves. Rinkdamiesi raštą turėkite omenyje, kad ploni dryželiai lieknina, o dideli langeliai šiek tiek platina; tamsus audinys lieknina, o šviesus vizualiai padidina apimtis.

Dydis, dydis ir dar kartą dydis. Nepirkite kostiumo, kuris jums per mažas ar per didelis. „Baltman“ dizaineris džiaugiasi, kad Lietuvoje vis daugiau vyrų renkasi siauro silueto kostiumus. Kabančių lyg maišai jau retai kada pamatysi. Nors dar ne taip seniai įtikinti vyrą pirkti siauras kelnes ir liemenuotą švarką buvo tikrai sudėtinga. Kostiumas turi būti lyg nulietas. Ne veltui sakoma, kad pagal drabužį sutinka. Kostiumas reprezentuoja jus dar prieš pravėrus burną. Pirmasis įspūdis yra itin svarbus, todėl nepraleiskite progos jį sustiprinti puikiai tinkančiu drabužiu.

 

Kur vyksta
image

BALTMAN

Telefonai: 8 618 23 325
Darbo laikas: 10.00-21.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.