Naujiena | galioja nuo 2017-08-21 iki 2017-11-30

MOHITO | Naujiena!

2017 metų prekės ženklo MOHITO rudens/žiemos sezonas skirtas klasikai. Improvizuojant griežto stiliaus detalėmis ir derinant naujausias mados tendencijas buvo sukurta „Simple Office“ kolekcija.

Paprasto kirpimo drabužiai, tamsios klasikinės spalvos, tokios kaip pilka, tamsiai mėlyna ir violetinė bei juoda, dar vis madingos oversize striukės ir klasikinės kelnės – tai pagrindiniai šios kolekcijos elementai. Artėja ruduo, taigi pats metas keisti laisvus vasariškus drabužius į tvarkingą ir šiek tiek griežtą ofiso stilių.

Šį rudenį MOHITO dizaineriai dėmesį skiria tikrai klasikai. Kuriant šią kolekciją buvo apgalvota kiekviena drabužio detalė. Norint išvengti nuobodaus ofiso stiliaus, kiekvienas drabužis yra unikalus – puoštas metaliniais elementais, raukiniais, dirželiais ar dekoratyvinėmis sagomis. Labai svarbi kolekcijos dalis – audinys. Vyrauja maži langeliai ar smulkūs dryžiai, o vienspalvis audinys puoštas dekoratyviais perlais.

Griežtus klasikinius marškinius keičia plačios palaidinės sujuosiamos dirželiais, o tiesios formos klasikinę suknelę – platėjančios formos retro stiliaus siluetas. Kolekcijos drabužiams lengvumo ir romantiškumo suteikia platėjančios rankovės. Jokia klasikinė kolekcija negali egzistuoti be akį traukiančių detalių ir aksesuarų, kuriuos būtina derinti su griežtesnio stiliaus drabužiais. „Simple Office“ kolekcijos drabužius drąsiai derinkite su ilgaauliais batais, nebijokite blauzdas aptempiančių medžiaginių batų ir nepamirškite sagtimis dekoruotų batelių. Didelė rankinė – klasikinio stiliaus „must have“ ir kuo ji didesnė, tuo geriau.

„Simple Office“ kolekciją jau galite rasti MOHITO parduotuvėse.

 

KŪRYBINĖ KOMANDA:

Modelis: Nadia Wójcik / Rebel Models
Nuotraukos: Marcin Hryniewicz / LPP S.A.
Stilius: Arleta Żak / MOHITO
Makiažas: Sylwia Rakowska / Van Dorsen Artists
Plaukų stilius: Michał Bielecki / Warsaw Creatives
Fotosesijos idėja: MOHITO rinkodara

 


AKROPOLIS - prekybos ir pramogų sostinė!

Kur vyksta
image

MOHITO

Telefonai: 8 646 89 952
Darbo laikas: 10.00-21.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.