Naujiena | galioja nuo 2018-01-04 iki 2018-03-31

MONTON I Kaip derinti dalykinį ir sportinį stilių darbe

 

Žurnalo „Laima“ mados redaktorė Giedrė Anužytė paplūdimio tinklininkei Ievai Dumbauskaitei „Monton“ kolekcijoje sukūrė 5 jaunatviškus derinius, kuriuose dera valiūkiškumas ir klasikinės aprangos elementai. Tokie deriniai atrodo naujai, gaiviai ir nenuobodžiai.

 

Viena pajėgiausių paplūdimio tinklininkių Lietuvoje, Ieva Dumbauskaitė sako, kad dar vaikystėje žinojo: darbas nuo ryto iki vakaro biure – ne jai. Šiandien Ieva ne tik intensyviai sportuoja, atstovaudama Lietuvi tarptautinėse varžybose, bet ir studijuoja žurnalistiką. Todėl ir sportinę aprangą vis dažniau tenka pakeisti jaunatviškais dalykiškai deriniais.

Drąsiau derinkite raštuotus audinius

Stilistė G. Anužytė ragina merginas nebijoti derinti skirtingo stiliaus drabužius. Tarkime, klasikines kelnes ir laisvalaikio palaidinę. Tai derinys, kuris atrodo jaunatviškai ir neįpareigoja.

Drąsiai derinkite ir skirtingus raštus. Vis tik norint, kad derinys turėtų dalykiškumo, nereikėtų persistengti – rinkitės vieną dominuojantį raštą, o kiti tegul bus „palydintys“. Derinkite ne tik raštus, bet ir spalvas. Idealu, kai išlieka panašių atspalvių paletė.

Tvarkingi džinsai – puikiai tinka ir darbui

Džinsai – neatsiejamas kasdienės aprangos elementas. Ievai stilistė parinko juodus „Monton“ džinsus ir raudoną oversize megztinį. Prie jo priderino ir raudoną paltą – monochrominiai deriniai šį sezoną labai madingi.

„Raudonos ir juodos derinyje užkoduota klasika, bet dėl laisvos drabužių formos derinys išlieka dinamiškas ir sportiškas. Be to, raudona spalva byloja apie žmogaus pasitikėjimą savimi, tarsi spinduliuoja mintį „aš žinau, ką jums noriu pasakyti“, - atkreipia dėmesį stilistė.   

Klasikinių spalvų ir jaunatviškų modelių deriniai

Klasikinė tamsiai mėlyna spalva bene labiausiai paplitusi darbo aprangoje. Kad šios spalvos deriniai nebūtų nuobodūs, jaunoms merginoms stilistė pataria įprastus dalykinius modelius keisti jaunatviškesniais. Ievai ji parinko monochrominį mėlynų drabužių derinį, kuriame klasikinis švarkelis pakeistas jaunatvišku „Monton“ „bomber“ tipo švarkeliu su užtrauktuku. Derinys sportiškas, bet santūrus ir neiššaukiantis.  

Puiki išeitis – smėlio tonai

Šviesūs tonai labai tinka darbui. Nemirštanti ir aktualumo neprarandanti klasika – smėlio spalvos paltas. Nesvarbu, vilnonis paltas, lietpaltis ar striukė. Svarbu, kad drabužis turėtų klasikinį siluetą. Toks derinys asocijuojasi su klasikiniu nerealiu mados namų „Burberry“ paltu, kuriuo vilki kone visų klasikinių filmų apie stiprias ir savimi pasitikinčias moteris herojės.   

Tos pačios juodos kelnės – nauji deriniai

Juodos klasikinės kelnės puikiai tinka ir darbui, ir laisvalaikiui, ir vakarėliams. Kad derinys būtų jaunatviškesnis, stilistė siūlo jas derinti, pavyzdžiui, su sportiniu švarkeliu. Ievai ji parinko „Monton“ švarkelį, margintą klasikiniu, iš angliškos kultūros pasiskolintu raštu. Jame užkoduota ir klasika, ir jaunatviškas sportiškumas. Puikus derinys prie juodų kelnių, kai norisi laviruoti tarp dalykiškumo ir jaunatviškos laisvės.    

„Mada, tai smagus žaidimas, kurį verta žaisti ir darbe“, - įsitikinusi stilistė Giedrė Anužytė.

 


AKROPOLIS – prekybos ir pramogų sostinė!

Kur vyksta
image

MONTON

Telefonai: 8 618 23 359
Darbo laikas: 10.00-21.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.