Naujiena | galioja nuo 2017-08-31 iki 2017-11-30

MOHITO | Nauja įvaizdinė kolekcija

 

Moterys visame pasaulyje mėgsta ir ieško įkvėpimo savo drabužių deriniams Paryžiaus gatvėse ar aukštosios mados podiumuose. Būti įvertintai komplimentu „stilius kaip paryžietės“ norėtų kone kiekviena mados mylėtoja.

 

 

Nepriekaištingumas ir lengvumas, derinant įvairius stilius, lengvabūdiškumas ir moderni elegancija inspiravo pagrindines naujos MOHITO kolekcijos linijas.

Šį sezoną MOHITO dizaineriai nusprendė akcentuoti tamsiai mėlynos, chaki, pilkos, subtiliai rožinės ir kiek neįprastos – levandų, spalvų paletes. Vis dar itin populiarūs gėlių motyvai ir aplikacijos tampa kiek labiau masyvesnės ir gyvybingesnės. Visoje kolekcijoje itin pabrėžiami langeliai ir perlai, o akį traukiantys dirbtinio kailio šalikai, beretės, masyvūs auskarai ar nedidelės rankinės puoštos blizgiomis detalėmis suteiks drabužių deriniui subtilumo ir išskirtinumo.

 

Vyraujantys audiniai: džinsas, šifonas, nėriniai, dirbtinė oda.
Pagrindiniai akcentai: platėjančios kelnės, surišamas juosmuo, sluoksniai, klostės, langeliai bei perlai.

 

Įvaizdinė kampanijos fotosesija vyko Paryžiaus mados muziejaus Palais Galliera pašonėje: eklektiški drabužių deriniai, modernus moteriškumas ir elegancija šalia kompozicinės darnos, paprastumo ir simetrijos.

Atėjo laikas užkariauti savo miesto gatvės podiumą!

 


AKROPOLIS - prekybos ir pramogų sostinė!

Kur vyksta
image

MOHITO

Telefonai: 8 646 89 952
Darbo laikas: 10.00-21.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.