Naujiena | galioja nuo 2018-03-16 iki 2018-07-31

PIETRO FILIPI | Laikui nepavaldi Pavasario / Vasaros kolekcija

Naujausia Pietro Filipi 2018 metų P a v a s a r i o / V a s a r o s kolekcija apjungia ir pristato tris moterų kartas - mamą, dukrą ir močiutę.

Dabartinės mados scenoje tarpgeneracijos tema nėra įprasta, tad džiaugiamės turėdami galimybę paliesti socialinę temą ir pristatyti gražias bei tikras trijų generacijos kartų moteris, tarp kurių ir žinomi modeliai Zuzana Gregorová ir Gréta Slezáková, įamžintos vieno populiariausių fotografų Matúš Tóth.

pietro-filipi-2018-pavasaris-vasara-3-moteru-kartos

2018 m. P a v a s a r i o / V a s a r o s moteriškų ir vyriškų drabužių kolekcija susideda iš kelių skirtingų kapsulių, kurias sukūrė dizaineriai Martha Bryxi, Monika Drapalova, Ana Margarida Dias Machado ir Filip Hieke). Kiekviena jų unikali ir kalba apie skirtingą nuotaiką bei inspiraciją, išsiskiria skirtingomis spalvų paletėmis, bet visas jas jungia viena - tai nepavaldumas laikui.

Pietro Filipi 2018 m. P a v a s a r i o / V a s a r o s kolekcija nepaiso moters ir vyro amžiaus, ir yra tinkama trims generacijos kartoms (mamai, dukrai, močiutei / tėčiui, sūnui, seneliui). Kolekcijoje juntamas romantizmas ir menas (akvarelinis audinių dažymas, gėlių motyvai), taip pat etninio stiliaus elementai, leidžiantys sukurti spalvingą miesto ar vasaros kurorto stilių, ir išvengti didmiesčių pilkumos.

P a v a s a r i o / V a s a r o s kolekcija žvelgia į ateitį ir tuo pačiu lieka dabartyje. Ji įkvėpta kelionių ir nuotykių!

 

pietro-filipi-2018-pavasaris-vasara

 

Naujausią kolekciją apžiūrėti galite visose Pietro Filipi parduotuvėje.


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

 

 

Kur vyksta
image

PIETRO FILIPI

Telefonai: (8 37) 214 484
Darbo laikas: 10.00-21.00