Naujiena | galioja nuo 2017-08-23 iki 2017-10-31

RESERVED | Atgal į mokyklą!

 

Iki mokslo metų pradžios liko visai nedaug. Pasiruošimas įgauna pagreitį, o pirkinių sąrašas tik ilgėja. Vienas iš pirkinių sąrašo punktų – apranga naujiems mokslo metams. Taigi ką artėjančiam sezonui galite įsigyti iš naujos „Reserved Kids” kolekcijos „Back to School”?

 

Šaltąjį sezoną „Reserved Kids“ prekės ženklas pasitinka sportiniu ir pašėlusiu hip – hop stiliumi, kuris dominuoja tiek berniukų, tiek ir mergaičių aprangoje. Svarbia detale išlieka patogumas todėl kolekcijos dizaineriai naujausius mados elementus derino su sportiškomis konstrukcijomis ir kirpimais, patogiais džinsais ir klasika tapusiomis aprangos detalėmis. Amerikietiškojo futbolo įkvėptoje kolekcijoje dominuoja beisbolo žaidėjų stiliaus striukės, šilti flaneliniai marškiniai, džemperiai su gobtuvais, sportinės kelnės, marškinėliai ir megztiniai marginti sportiniais raštais, emblemomis ir logotipais.

Kita kolekcijos dalis – tai šviesintų spalvų kontrastas su ryškiomis ir aktyviomis spalvomis. Chaki ir tamsiai mėlynos spalvos derinamos su ryškia geltona, žalia ir raudona spalvomis. Toks spalvų maišymas atrodo įdomiai ir paprastam įvaizdžiui suteikia energijos, o šiltos pūkinės striukės ir liemenės atrodo labai žaismingai.

Dar vienas „Back to School“ kolekcijos akcentas – Peliukas Mikis. Vaikų širdis užkariavęs linksmasis herojus pavaizduotas ne tik ant džemperių, kelnių ir megztinių, bet jį sutikti galima ant šalikų, kepurių ar rankinių. Taip pat suaugusiųjų kolekcijoje dominuojantys „Vichy“ langeliai neaplenkė ir vaikiškos kolekcijos, o 90 – ųjų stiliaus džinsai ir sijonai tobulai tinka prie palaidinių dekoruotų raukiniais.

Sportinis ir patogus stilius, madingos spalvos, kokybiški audiniai bei originalios ir stilingos detalės – pagrindiniai „Back to School“ kolekcijos akcentai, kurie leis kiekvienam vaikui pradėti artėjantį mokymosi sezoną su šypsena ir madingu „Reserved Kids“ stiliumi!

 


AKROPOLIS - prekybos ir pramogų sostinė!

Kur vyksta
image

RESERVED

Telefonai: 8 611 22 054
Darbo laikas: 10.00-21.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.