Naujiena | galioja nuo 2018-03-08 iki 2018-07-31

RESERVED | Naujiena!

2018 metų kovo mėnesis greitosios mados milžinui RESERVED ypatingas. Pavasario ir vasaros sezono kampaniją pristato ir naujos kolekcijos veidu tapo legendinis supermodelis Cindy Crawford. Tai jau ne pirmas kartas, kai prekės ženklas RESERVED dirba su visame pasaulyje garsiais modeliais ir renkasi juos naujų ir sezoninių kampanijų pristatymui. Šiltąjį sezoną RESERVED pasitinka su šūkiu „I LOVE YOU CINDY“ ir kviečia susipažinti su nauja pavasario/vasaros kolekcija.

Pastelinių spalvų peizažas ir žvilgnis į 9 –ąjį dešimtmetį – tai mados ikonos Cindy Crawford pasaulis, kai madingas buvo gigantiškumas ir smalsumas naujovėms: naujai madai, naujai muzikai ir naujoms technologijoms. RESERVED pavasario ir vasaros kampanija mus grąžina į auksinę erą, kai stiliaus ikonos nebuvo įsivaizduojamos be didelių muzikinių grotuvų, kuriuos nešdavosi rankose, šukuosenų, gausiai supurkštų plaukų laku, ir milžiniškų mobilių telefonų. Pačios pavasario/vasaros kolekcijos centre – miesto pakraštyje šokanti ir saulės apšviesta gražuolė Cindy. Tokį kampanijos pristatymą įkvėpė senųjų muilo operų vaizdai ir filmuose matytos, pasivažinėjimas dideliu sunkvežimiu su paslaptingu vyriškiu, scenos.

„I LOVE YOU CINDY“ kampanija – tai tarsi filmas, kurio pagrindiniais herojais tapo ne tik aktoriai, bet ir patys kampanijos autoriai: režisierius Gordonas von Steineris, modelis Cindy Crawford, serialo „Keisti dalykai“ (aut. past. „Stranger Things“) aktorius Dacre Montgomery, taip pat aktoriai Eric Roberts ir Tish Graves. Kampanijos stiliumi rūpinosi garsus stilistas Jay Massacret, plaukų stilius buvo patikėtas Akki Shirakawa, o visažas – talentingai londonietei Isamaya Ffrench. Visų šių profesionalų dėka buvo sukurtas stilingas kampanijos filmas, kuris įtraukia savo žaismingumu ir siunčia madingą naujojo sezono RESERVED žinutę.


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Kur vyksta
image

RESERVED

Telefonai: 8 611 22 054
Darbo laikas: 10.00-21.00