Naujiena | galioja nuo 2016-08-03 iki 2017-10-31

MONTON I RIO olimpiadoje dalyvavusiai Estijos komandai drabužius sukūrė MONTON

Į Rio vasaros olimpiadą išsiruošusi Estijos sportininkų rinktinė džiaugiasi uniformomis, kurias sukūrė „Monton“ dizainerių komanda.

Tai jau septintoji olimpiada iš eilės, kai drabužius Estijos olimpinei rinktinei sukuria MONTON. Vilkėdama šio prekės ženklo uniformomis Estijos sportininkų rinktinė ne vienerius metus tarptautinėje žiniasklaidoje buvo linksniuojama tarp pačių stilingiausių olimpinių komandų.

Rio de Žaneiro olimpiadai kurtą kolekciją įkvėpė Estijos istorija ir šios šalies žmonių ryšys su jūra. Estija – jūrinė valstybė, kur kone kiekvieno žmogaus gyvenimas vienaip ar kitaip susijęs su jūra. Tai šios tautos kultūros, žinių, tradicijų ir įsitikinimų dalis. Jūrą ir sportą, beje, galima apibūdinti labai panašiai – tai galia ir grožis, nenuspėjamumas ir stiprybė.

MONTON dizaineriai sako, kad kuriant drabužius vienam didžiausių mados podiumų, atsižvelgta ir į pasaulines mados tendencijas bei technologines naujoves. Siekta, kad drabužiai trauktų akį savo išbaigtu stiliumi, būtų funkcionalūs bei malonūs dėvėti.

Prie to, beje, nemažai prisidėjo ir lietuviai – dalį Estijos rinktinės medžiagų sukūrė ir drabužių pasiuvo AB „Utenos trikotažas“.

 


AKROPOLIS - prekybos ir pramogų sostinė!

Kur vyksta
image

MONTON

Telefonai: 8 618 23 359
Darbo laikas: 10.00-21.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.