Naujiena | galioja nuo 2017-12-13 iki 2018-01-31

MONTON | Naujiena

 

 

Kartu su stiliste Giedre Anužyte į „Monton“ parduotuvę išsirinkti naujo palto užėjusi Monikos Povilaitytės simpatijas laimėjo net du paltai - oversize pūkinė striukė ir juodas vilnonis paltas.   

 

 

Žurnalo „Laima“ mados redaktorė Giedrė Anužytė sako, kad renkantis paltą, svarbiausia atkreipti dėmesį į tris dalykus: figūros tipą, drabužio paskirtį ir odos spalvą. Tik taip išsirinktas paltas puoš ir džiugins ne vieną sezoną.

Kaip svarbiausią šio sezono palto tipą stilistė išskiria didelę pūkinę striukę. Aktualumo nepraranda ir stilingas vilnonis paltas.

Viena gražiausių Lietuvos sportininkių tituluojama Monika Povilaitytė sako, kad dažniausiai renkasi sportinio stiliaus drabužius. Todėl pūkiniai paltai iki šiol buvo jos favoritai.

„Ir šį kartą neatsispyriau pagundai įsigyti įdomų juodai-baltu raštu margintą pūkinį „Monton“ paltą. Tačiau norėjusio ir pokyčio, tad mano širdis linko ir prie juodo vilnonio, labiau klasikinio, bet įdomaus modelio palto. Jį apsivilkus jaučiuosi moteriškesnė“, - sako M.Povilaitytė.

„Juodą vilnonį paltą rastume kone kiekvienos lietuvės drabužinėje. Ir tai tikrai nėra blogai. Tik siūlyčiau nebūti nuobodžioms – juoda spalva įgaus daugiau žaismo ir labiau puoš, jei atkreipsime dėmesį į skirtingas faktūras ir derinsime prie jo madingus aksesuarus. Pavyzdžiui, vilnonis paltas, kailiniai aksesuarai, šilkinė palaidinė su kaspinu, kailinės pirštinės, raštuotas didelis šalikas. Tada net ir juodos spalvos deriniai atgyja“.

 

 


AKROPOLIS – prekybos ir pramogų sostinė!

 

Kur vyksta
image

MONTON

Telefonai: 8 618 23 359
Darbo laikas: 10.00-21.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.