+370 659 38262
Informacija
Pranešimai spaudai | galioja nuo 2017-04-07 iki 2017-12-31

Rygos „Akropolio” statybos prasideda visu mastu

Rygos „Akropolio” statybos prasideda visu mastu

Prekybos ir pramogų centro „Akropole“ Rygoje statybų darbai jau prasideda visu mastu. Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolius“ valdanti „Akropolis group“ pasirašė sutartį su generaliniu statybų rangovu, Latvijos įmone SIA „Merks“, priklausančia „Merko Ehitus“ grupei.

Sandorio dėl Rygos „Akropole“ statybos vertė yra 100,2 mln. eurų. Planuojama, kad „Akropole“ statybų darbai bus baigti 2019 m. sausį.

Prekybos ir pramogų centro „Akropole“, kuris statomas Rygos Maskava gatvėje, bendras plotas sieks apie 98 000 kv.m., iš jų apie 9 000 užims biurų pastatas. Tai bus vienas didžiausių prekybos ir pramogų centrų regione. Jame įsikurs daugiau nei 200 parduotuvių, kavinių ir restoranų, ledo arena, 9 salių kino centras, boulingo klubas, vaikų žaidimų erdvė.

Generalinis prekybos ir pramogų centro statybos darbų rangovas buvo atrinktas tarptautinio konkurso metu. „Džiaugiamės, kad Rygos „Akropole“ statybų darbai žengia į naują etapą. „Akropole“ Rygoje suderins šiuolaikinę architektūrą ir istorinį šioje vietoje stovėjusio Kuznecovo porceliano fabriko paveldą, tad vykdydami generalinio statybos darbų rangovo konkursą labai atidžiai vertinome mums pateiktus siūlymus“, - sakė bendrovės „Akropolis group“ direktorė Saulė Zabulionytė.

„Didžiuojamės, kad mūsų bendrovė galės dalyvauti šio įspūdingo projekto įgyvendinime. Latvijos statybų sektoriuje tokios apimties projektai yra reti, tad turime unikalią galimybę parodyti visus mūsų gebėjimus ir darbų kokybę“, - įspūdžiais apie Rygos „Akropole“ projektą dalijosi bendrovės SIA „Merks“ valdybos pirmininkas Oskars Ozolinš. Įgyvendindama projektą bendrovė SIA „Merks“ nusprendė bendradarbiauti su Lietuvos įmone „Mitnija“, kuri statė prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Kaune ir Klaipėdoje, taip pat antrąją Vilniaus „Akropolio“ dalį bei biurų pastatą.

„Akropole“ pastato techninį projektą atliko viena pirmaujančių Latvijos architektų bendrovių „Sarma & Norde arhitekti“. Techninė projekto priežiūra patikėta bendrovei SIA „Būvuzraugi LV“.

Kaip jau pranešta, pirmasis Rygos „Akropole“ darbų etapas vyko nuo 2016 m. lapkričio. Jo metu buvo atlikti polių įrengimo darbai, kuriuos įgyvendino Latvijos statybų bendrovė “Skonto Buve”.

Apie „Akropolis Group“

„Akropolis Group“ yra kontroliuojančioji bendrovė, valdanti nekilnojamojo turto projektų vystymo ir nuomos paslaugų įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Bulgarijoje. Lietuvoje „Akropolis Group“ valdo prekybos centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Įmonė taip pat pastatė ir išplėtojo Kauno „Akropolį“, kurį 2008 m. įsigijo fondas iš Vokietijos.

Įmonių grupei taip pat priklauso UAB „Delano“, valdanti restoranų tinklą „CanCan pizza“, savitarnos restoranus „Delano“ bei kavinių tinklą „Caif cafe“ ir „Apollo“ boulingų veiklą vykdančios įmonės.

Kur vyksta

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.