Naujiena | galioja nuo 2017-10-11 iki 2017-12-31

MOHITO | Miela naujiena!

Sėkmingai pavasarį debiutavusi „Little Princess“ kolekcija sugrįžta į parduotuves ir šį sezoną. Prekės ženklo MOHITO dizaineriai kurdami jau antrąją mamos ir dukros kolekciją rinkosi šiltus ir minkštus audinius bei pilkus ir rožinius atspalvius. Tik toks audinių ir spalvų derinys gali sušildyti darganotomis rudens dienomis ir vis tamsėjančiais vakarais.

Pagrindinė „Little Princess“ kolekcijos mintis – lengvai ir paprastai tarpusavyje derinami drabužiai. Pavyzdžiui, „oversize“ tipo megztukas puikiai dera su tobulai priglundančiais džinsais ar klostuotu sijonu. Ypatingai verti dėmesio – marškinėliai su mielais piešiniais ar užrašais, kurie puikiai gali papildyti nuobodų įvaizdį ir suteikti jam žavesio bei išskirtinumo. Mažosios stileivos tikrai pamils pūkuotus rožinius paltukus, kurie sušildys šaltomis rudens dienomis. Žinoma, nepamiršti ir gražūs aksesuarai – mažos ir dailios rankinės, batai puošti minkštais pūkučiais bei stilingos kepurės ir šalikai.

Pirmuosius kolekcijos „Little Princess“ modelius jau galite įsigyti MOHITO parduotuvėse. Kiti modeliai parduotuves papildys sezono eigoje.

#MOHITOLittlePrincess

 


AKROPOLIS - prekybos ir pramogų sostinė!

Kur vyksta
image

MOHITO

Telefonai: 8 602 14 448
Darbo laikas: 10.00-21.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.