1588
 

Aptarnaujantis personalas

Skelbimo pradžia: 2017-11-09 Skelbimo pabaiga: 2017-12-31

Įsteigta 1940 m., korporacija McDonald’s™ yra pirmaujanti pasaulinė maitinimo paslaugų tiekėja. Daugiau kaip 34 000 restoranų ir 1,7 mln. darbuotojų turintys McDonald’s™ restoranai kasdien aptarnauja 69 mln. klientų 119 šalių.

Visai nesvarbu, ar norite padirbėti tam, kad sutaupytumėte savo pirmąjam automobiliui, papildomai užsidirbtumėtė studijų metu, o ar planuojate įsitvirtinti pas mus ir siekt karjeros, mes padėsime jums pasiekti savo tikslą pasiūlydami lankstų darbo grafiką, socialines garantijas ar net viliojančią karjerą bei dideles augimo galimybes. Tikime, kad esame ne stipresni nei mūsų silpniausias darbuotojas, o už savo sėkmę esame dėkingi visiems buvusiems ir esamiems McDonald’s™ darbuotojams. Mūsų žmogiškųjų išteklių politikos pagrindas – nuolatinis asmeninis tobulėjimas ir augimas, tad akcentuojame apmokymų svarbą bei visiems savo darbuotojams siūlome karjeros galimybę.

Norint dirbti restorane McDonald’s™, nebūtina turėti patirties restoranų versle, svarbu tik noras ir motyvacija. Mes įsipareigoję ugdyti kiekvieno mūsų komandos nario gebėjimus ir puoselėti talentą, kad padidintume jo profesinį pajėgumą, kas ir kokios bebūtų jo pareigos.

 

CV siųsti adresu akropolis@lt.mcd.com su nuoroda  „Aptarnaujantis personalas”.

 

Darbdavys
McDonald's
+370 699 44188