Naujiena | 2014-01-21

APRANGOS GALERIJA | Naujiena vaikinams!

 

Naujiena vaikinams Aprangos galerijoje!

 


Nuo šio pavasario pradedame prekiauti nauju, itališku, stilingu ir madingu ženklu ANTONY MORATO!


 

Pirmoji dozė jau Aprangos galerijoje prekybos ir pramogų centre AKROPOLIS!

Antony Morato prekinis ženklas buvo sukurtas 2007 metais Italijoje, trijų brolių - Tania, Lello ir Giovanni Caldarelli.

Sugalvotas kaip itin madingas prekinis ženklas su puikiu kainos ir kokybės santykiu, Antony Morato greitai tapo sėkmingu rinkos žaidėju kasdieninių sportinių drabužių skirtų vyrams kategorijoje, o su laiku pradėjo siūlyti ir kitų stilių drabužius vyrams.

2011 metais, tik po 5 metų gyvavimo rinkoje, prekinis ženklas jau buvo parduodamas apie 3000 vietų daugiau nei 50 šalių. Tai rodo, jog Antony Morato tapo vienu iš greičiausiai augančių vyriškos aprangos prekinių ženklų pasaulyje per paskutinius 20 metų.

2014 vasaros/pavasario sezono Antony Morato kolekcija yra padalinta į 3 linijas: Auksinę (Gold), Sidabrinę (Silver) ir Juodą (Black). Nors visos trys linijos priklauso tam pačiam ženklui ir turi vieną pavadinimą, jos visos turi skirtingas temas ir įkvėpimo šaltinius.

Auksinė linija – tai pagrindinė kolekcijos linija, kuri taip pat padalinta į dvi dalis: viena dalis - kasdienė Metropolis apranga, o kita - įkvėpta 1960-ųjų San Tropezo kurorto – jūros motyvai bei to laikmečio spalvos.

Sidabrinė linija yra labiau sportinė, o Juoda įkvėpta K. Tarantino filmo “Bulvarinis skaitalas“ (Pulp Fiction) ir čia galima rasti juodų liemenuotų kostiumų, siaurų kaklaraiščių bei baltų marškinių, puikiausiai tinkančių šokti vyrams, o ne Uma Thurman.

 


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Kur vyksta
image

APRANGOS GALERIJA

Telefonai: (8 5) 238 9656
8 616 26 490
Darbo laikas: 10.00-22.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.