Naujiena | 2013-08-22

Didžiausia adidas / Reebok parduotuvė Baltijos šalyse

Rugpjūčio 22 d., ketvirtadienį, Vilniaus AKROPOLYJE atidaryta didžiausia sporto aprangos, avalynės ir inventoriaus gamintojos „adidas Group“ franšizinė parduotuvė Baltijos šalyse, kurioje prekiaujama adidas ir Reebok produkcija. Pagal suteiktą franšizę parduotuvę atidarė bendrovės partneriai WINNERSPORT.

Pagal suteiktą franšizę parduotuvę atidarys bendrovės ilgamečiai partneriai „Winner Sport“.
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/749003/vilniuje-atidaroma-didziausia-adidas-group-parduotuve-baltijos-salyse
agal suteiktą franšizę parduotuvę atidarys bendrovės ilgamečiai partneriai „Winner Sport“.
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/749003/vilniuje-atidaroma-didziausia-adidas-group-parduotuve-baltijos-salyse

Didžiausios adidas ir Reebok prekės ženklų parduotuvės prekybinis plotas siekia net 350 kv. m. Šiek tiek daugiau nei penktadalis ploto (64 kv. m.) skirtas Reebok, o likusi dalis - adidas produkcijai. Ši parduotuvė Baltijos šalyse bus didžiausia ne tik pagal plotą, bet ir pagal siūlomų prekių asortimentą - paprastai prekybos partnerių parduotuvėse galima rasti kelis šimtus gamintojo prekių, o pagal franšizę veikiančioje naujoje parduotuvėje – daugiau kaip 2000.

Dar vienas naujosios parduotuvės išskirtinumas - nuolat atliekamas dinaminis pėdos tyrimas, padedantis išsirinkti tinkamiausius batelius sportui, bei virtuali matavimosi kabina - pirmoji tokio pobūdžio kabina Baltijos šalių sporto prekių parduotuvėse. Norint išsirinkti drabužius pirkėjui nebereikės jų daugybės neštis į matavimosi kabiną - juos pasimatuoti ir pasižiūrėti, kaip gula ant kūno bus galima kompiuterio ekrane, ir, išsirinkus labiausiai tinkančius ir patinkančius, bus galima prieš perkant pasimatuoti.

Naujoji adidas / Reebok parduotuvė yra jau penkta „adidas Group“ franšizinė parduotuvė Lietuvoje. Pirmosios parduotuvės buvo atidarytos Šauliuose, Kaune ir Vilniuje. Baltijos šalys yra pirmosios, kuriose „adidas Group“ atidaro franšizines naujos koncepcijos parduotuves. Prieš 2 metus rinkos tyrėjų „TNS“ atliktas tyrimas parodė, kad „adidas“ yra geriausiai prisimenamas (angl. – top of mind) prekės ženklas sporto aprangos, avalynės ir inventoriaus sektoriuje.

Kur vyksta
image

ADIDAS / REEBOK / WINNERSPORT

Telefonai: (8 5) 204 2527
Darbo laikas: 10.00-22.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.