Naujiena | galioja nuo 2013-08-22 iki 2020-01-01

Didžiausias knygynas Baltijos šalyse atidarytas!

Rugpjūčio 21 d. Vilniaus AKROPOLYJE atidarytas didžiausias knygynas Baltijos šalyse – knygų namai „Pegasas“. Beveik 3000 kv. m. plote įrengtame knygyne įsikūrė ne tik 15 tūkst. knygų pavadinimų, bet ir kavinė, numizmatikos, dailės, kanceliarijos priemonių skyriai.

Bendrovės „ALG knygynai“, valdančios knygynus „Pegasas“, generalinė direktorė Lilija Tolbatova pasakojo, kad naujasis knygynas pradeda modernių, pasaulines tendencijas atspindinčių knygynų erą. „Šis knygynas – žingsnis naujos koncepcijos knygynų link. Čia įkūrėme ne tik tradicinę „knygų parduotuvę“, bet ir erdvę, kurioje galima turiningai leisti laiką, plėsti akiratį ir pabėgti nuo kasdienės rutinos. Siekiame, kad knygyno lankytojai mėgautųsi knygos rinkimosi procesu, ir šis taptų malonumu, žadinančiu smalsumą, lavinančiu vaizduotę ir skatinančiu pasisemti naujų idėjų“, - sakė L. Tolbatova.

Naujajame knygyne, kurio plotas – didžiausias Baltijos šalyse, lankytojai galės rasti ne tik grožinės, pažintinės, mokomosios, laisvalaikio bei vaikų literatūros, bet ir didelį knygų užsienio – rusų ir anglų – kalbomis asortimentą. "Pegase" įsikurė ir numizmatikos skyrius AUREA VERUM, kanceliarijos parduotuvė OFFICE 1, dailės priemonių skyrius "ART INN" bei PRESTO kavinė su parduotuve.

 

Kur vyksta
image

KNYGYNAS PEGASAS

Telefonai: (8 5) 238 7752
Darbo laikas: 10.00-22.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.