Naujiena

JURGIS IR DRAKONAS I Pasitinka vasarą!

 

 

 

„Jurgis ir drakonas“ atnaujina savo meniu!

 

 

 

Didžioji naujiena ta, kad pirmą kartą meniu mūsų svečiai pamatys suskaičiuotas kalorijas, nes atkeliauja toks mažas skyrelis – „VISKAS SUSKAIČIUOTA“. Jame bus lengvos salotos, lengvas desertas ir dar viena naujiena, kuri vadinasi „LAIBA PICA“. Pica, kurioje suskaičiuotos kalorijos, kuri yra pakankamai soti, kad nebūtum alkanas, bet tikrai nereikės apibėgti rajono po jos :)

Dar sveikų ir skanių idėjų bus ne tik čia. Turėsime naujieną - ŽALIĄ KOKTEILĮ, taip pat grįžta ir visų pamėgti pieniški kokteiliai.

Desertuose bus daug gaivumo ir gardumo. Liesa panakota su pasukom ir uogom. Tiramisu - su uogų piure ir uogų žele...dar naujas - nekeptas sūrio pyragas, kuris taip pat lengvesnis, labiau vasariškas.

Užkandžiuose: turim vieną didelę naujieną – tai lietuviška varškės užtepėlė su rūkytu lietuvišku sūriu ir paskrudinta „Beatos Virtuvės“ juoda duona su sėklomis. Čia, galima sakyti, yra tiems, kurie negali gyventi be keptos duonos. Moderni interpretacija sveikesnė, bet ne mažiau gardi.


Salotos atsinaujina, lengvėja, turėsim keletą naujų padažų kaip pvz. azijietišką - labai gardų uogų. Taip pat atsiras salotos, kurios visada bus meniu, su „viskas suskaičiuota“ ženkleliu, tai labai mažo kaloringumo bet labai skanios: su kinva ir vištiena, mangais, taip pat liks salotos su tunu, silkės salotos su jalapeno padažu. Be to, turėsim ir naujas salotas su grikiais ir keptais batatais - sveikas, sočias, skanias.

Sriubos taip pat tampa lengvesnės. Turėsime šaltibarščius, labai gardžią šaltą agurkų sriubą, tačiau turėsim ir burokėlių sriubą, tik ji bus lengvesnė ir su pievagrybiais. Neprarasim ir savo trintų, malonių sriubų.

Užsukite į restoraną „Jurgis ir drakonas“ PPC Akropolis antrame aukšte!

 


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo! 

Kur vyksta