Naujiena | galioja nuo 2018-09-03 iki 2018-09-26

LAIKRODŽIŲ CENTRAS | Naujiena – Saulės jėga varomi SWISS MILITARY BY CHRONO!

 

 

„LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ pristato metų naujieną – šviesos energija varomus SWISS MILITARY BY CHRONO modelius!

 

 

 

 

ŠVIESOS ENERGIJOS TECHNOLOGIJA

Daugybę amžių šviesa buvo naudojama laiko matavimui. Naujojoje laikrodžių kolekcijoje SWISS MILITARY BY CHRONO naudoja šiuolaikišką „SOLAR POWER“ technologiją tam, kad sukurtų tikrai išskirtinį produktą. Ilgametės laikrodininkystės tradicijos bei moderniausios technologinės inovacijos įprasmina ekologinį supratimą, tuo pačiu išlaikant aukštą patikimumo ir tikslumo lygį.

ŠVIESA KAIP ENERGIJOS ŠALTINIS

„SOLAR POWER“ technologija naudoja natūralią ar dirbtinę šviesą kaip energijos šaltinį. Laikrodžio ciferblatą pasiekusi šviesa nukreipiama į šalia įmontuotą saulės elementą, kuris surenka ir paverčia šviesos energiją į elektros energiją. Pastaroji įjungia laikrodžio mechanizmą, kad sukauptas didelis elektros energijos kiekis padengtų integruotos baterijos poreikius. Dėl to visiškai pakrautas laikrodis gali keletą mėnesių eiti net ir tamsoje (galios rezervas).

JOKIO BATERIJŲ KEITIMO

Laikrodžiams, kuriuose naudojama „SOLAR POWER“ technologija, baterijų keisti nereikia. Dėl natūralaus šviesos impulso Jūsų laikrodis visada veikia patikimai ir tiksliai.

EKOLOGIJA IR TVARUMAS

Įprasti kvarciniai laikrodžiai turi vieną bendrą charakteristiką: jie naudoja baterijas, kurias reikia keisti. „SOLAR POWER“ technologija yra švarus, ekologiškas energijos šaltinis. Nors dėl šios technologijos klimatas nepasikeis, Jūsų įsigytas saulės energiją naudojantis laikrodis – tai pareiškimas dėl aplinkos ir mūsų klimato apsaugos svarbos.

 

Susipažinkite su ateitimi:

Kur vyksta
image

LAIKRODŽIŲ CENTRAS

Telefonai: 8 655 97 331
Darbo laikas: 10.00-22.00