Naujiena | galioja nuo 2013-06-19 iki 2014-01-01

LINDEX ir Matthew Williamsonas susivienijo dėl moterų

Pasaulyje pripažintas britų mados dizaineris Matthew Williamsonas, bendradarbiaudamas su LINDEX, sukūrė ypatingą LINDEX rudens kolekciją, kuri bus pristatyta spalio 4 d. išskirtinai tik LINDEX parduotuvėje Vilniaus AKROPOLYJE bei internetinėje parduotuvėje www.lindex.com.
 
Prestižinio Londono centrinio Saint Martins meno ir dizaino koledžo absolventas Matthew Williamsonas 1997 m. parodė pirmąją savo kolekciją. Jo kurti prabangūs drabužiai ir aksesuarai parduodami daugiau kaip 170 parduotuvių pasaulyje, tarp jų - Londone, Dubajuje ir Katare. Šis spaudinių, papuošimų ir kaleidoskopo spalvų meistras bendradarbiavo su LINDEX, kad perkeltų savo gerai atpažįstamus firminius estetikos bruožus į ypatingą įmantrių ir moteriškų rūbų LINDEX kolekciją.
 

 
LINDEX didžiuojasi jau daugiau kaip 10 metų remdama Švedijos vėžio fondą ir panašias organizacijas 16 kitų valstybių, kuriose ji vykdo veiklą. Ši speciali Matthew Williamsono kolekcija yra Vėžio draugijos rožinio kaspino kampanijos dalis ir 10% pajamų iš jos pardavimų atiteks kovai su krūties vėžiu.

Matthew Williamsonas teigia: „Kaip dizaineriui, man visada buvo svarbu, kad dėvėdamos mano kurtus drabužius moterys jaustųsi gražios ir pasitikinčios. Myliu moteris ir jos visada buvo mano įkvėpimas, todėl esu sujaudintas, kad savo kolekcija galiu prisidėti prie tokio svarbaus tikslo.“
Kur vyksta
image

LINDEX

Telefonai: 8 700 88 091
Darbo laikas: 10.00-22.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.