Naujiena | galioja nuo 2017-08-07 iki 2017-08-31

ETAM I NAUJA mados istorija!

ETAM 2017-ųjų rudenį pasitinka magiškais žodžiais „The French Liberté!” Prancūziškoji laisvė, moteriškumas, seksualumas – visa tai nusako naujosios kolekcijos esmę! Leisk jai Tave užhipnotizuoti!

Viliojantys liemenėlių ir kelnaičių komplektėliai žavi itin precizišku pasiuvimu ir įspūdingais nėriniais. Jie – šiųmetės kolekcijos pagrindinė ašis. Nėrinių detalės tarsi meno kūriniai – akį ypač traukia nėriniuota liemenėlių nugaros pusė!

Spalvų paletė kaip niekada turtinga. Be klasikinių juodos ir baltos, karaliauja prabangi povo plunksnų mėlyna, vyšnių, garstyčių ir kt. spalvos.

Ieškančioms egzotikos sukurti drabužiai menantys Japonijos kultūrą. Peniuarai kaip kimono, kombinezonai bei naktiniai dekoruoti sakurų žiedų raštu.
Rytietiškas istorijas pasakoja ir dar viena kolekcijos linija. Persiškų audinių motyvais puošti rūbai nukelia į „Tūkstančio ir 1 nakties“ laikus. Pasijunti tarsi Šecherezada!

Sukurti žaismingą atmosferą padės namų ir miego rūbai su nuotaikingomis aplikacijomis. O maloniai prie kūno glundantys jų audiniai kaskart primins, kaip gera sugrįžti namo!


AKROPOLIS - prekybos ir pramogų sostinė!

Kur vyksta
image

ETAM

Telefonai: 8 620 47 345
Darbo laikas: 10.00-22.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.