Naujiena | galioja nuo 2013-03-26 iki 2020-01-01

Naujos koncepcijos LINDEX parduotuvė

Antradienį, kovo 26 d., LINDEX atidarė naujos koncepcijos parduotuvę Vilniaus prekybos centre „Akropolis“. Tai pirmoji parduotuvė Lietuvoje, kurioje vadovaujamasi nauja LINDEX parduotuvių koncepcija, o madingos prekės pristatomos naujovišku ir įdomiu būdu. Ši koncepcija dar labiau paskatins pirkėjus pirkti, taip pat didžiausias dėmesys bus skiriamas ekologiškoms medžiagoms.

Naująja koncepcija parduotuvės interjere siekiama išryškinti LINDEX prekės ženklo skandinaviškąją kilmę – naudojamos natūralios medžiagos, derinamos įvairios struktūros ir raštai. Moteriško apatinio trikotažo skyriuje pirkėjus pasitiks šiuolaikiškas ir moteriškumu spinduliuojantis interjeras, kuriame dominuoja balta, pilka ir rožinė spalvos. Vaikų skyrius išsiskiria išraiškingomis ir dinamikos suteikiančiomis detalėmis, kurioms naudojamos ryškios spalvos ir raštai. Matavimosi kabinose taip pat pasitelkiamos naujos išraiškos priemonės bei jaukus apšvietimas.   

- Norime sukurti įkvepiančią aplinką, kad negalėtumėte atsispirti ir būtinai užeitumėte į mūsų parduotuvę. Joje jus pasitiks neįtikėtinai maloni aplinka, kurioje gausu užuominų ir idėjų mada besidominčioms moterims, – sako Johan Hallin, LINDEX koncepcijos ir rinkodaros vadovas.   

Kuriant naująją interjero dizaino koncepciją svarbiausiomis laikytos ekologiškumo ir tvarumo idėjos. LINDEX koncepcijos skyrius pasinaudojo sukauptomis žiniomis apie energijos taupymą iš ankstesnių parduotuvių koncepcijų. LINDEX yra viena iš mažmeninės prekybos įmonių, kurių energijos sąnaudos yra mažiausios. Kuriant šią parduotuvių koncepciją buvo naudojamos medžiagos, atitinkančios patvarumui keliamus reikalavimus, taip pat LINDEX bendradarbiavo su „Basta“, kuri teikia ekologiško interjero sertifikatus.

- Labai džiaugiamės galėdami naują LINDEX parduotuvių koncepciją pristatyti vienoje iš savo parduotuvių Vilniuje. Norime, kad pirkėjams būtų smagu ir patogu pirkti, – sako Eveliina Melentjeff, regiono vadovė Baltijos šalims ir Suomijai.

Kovo 26 d. 12:00 val. atidarydama parduotuvę LINDEX su džiaugsmu pristatys naują parduotuvių koncepciją. Atidarymo dieną pirmiesiems 100 pirkėjų pasirinkta palaidinė tik 39 Lt. Naujos parduotuvės atidarymo proga siūlome: visoms prekėms 20 % nuolaidą, kuri galios nuo 2013-03-26 iki 2013-03-28.

Kur vyksta
image

LINDEX

Telefonai: 8 700 88 091
Darbo laikas: 10.00-22.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.