Naujiena | 2014-03-19

Organizacijos „SOS gyvūnai“ beglobių gyvūnų namelis – antras šansas gyventi

Per tris veiklos mėnesius naujus namus ir šeimininkus surado 44 beglobiai gyvūnai, kurie buvo apgyvendinti prie Vilniaus AKROPOLIO pastatytame gyvūnų prieglaudos „SOS gyvūnai“ namelyje.

Nauja geresnio ir laimingesnio gyvenimo viltis įsižiebė net ir tiems likimo nuskriaustiesiems, kurie gyvendami prieglaudoje buvo gyventojų nepastebimi ir „nurašyti“ kaip per seni keliauti į naujus namus.


Mylinčius šeimininkus surado 30 kačių ir 14 šunų. Mūsų didžiausiam džiaugsmui, šeimininkų sulaukė ir tokie šuneliai bei katinukai, kurių mūsų prieglaudoje Minsko plente niekas net nepastebėdavo, tie, kurie pas mus gyveno jau ne vienerius metus. Žmonės nepabūgo paimti net tų kačių, kurios buvo baikščios ir dar šiek tiek laukinės. Galiausiai jas paėmę žmonės su savo augintiniais puikiai susidraugavo ir juos prisijaukino“, – sako organizacijos „SOS gyvūnai“ vadovė Ilona Mezenceva.


Bene labiausiai I. Mezenceva džiaugiasi dėl padovanotos aštuonerių metų kalytės, kuri visiems atvykusiems į prieglaudą atrodydavo per sena, o prie AKROPOLIO esančiame namelyje buvo visų lankytojų numylėtinė – smagi, žaisminga, gudri. Sumanioji kalytė, vardu Žučka, iš sostinės iškeliavo į Tauragę.

Namus suradus tiek daug beglobių augintinių, atsirado nauja viltis ir tikėjimas, kad bus galima suteikti šansą ir padėti didesniam kiekiui namus praradusių, išmestų ir niekam nebereikalingų gyvūnų.

Organizacijos įkurtame namelyje nuolat gyvena apie 15 gyvūnų. Vienam iš gyvūnų radus naujus namus ir naujus šeimininkus, į jo vietą atkeliauja kitas organizacijos globojamas gyvūnas. Šiuo metu organizacija rūpinasi apie 130 beglobių gyvūnų, tad vietos namelyje laukiančių gyvūnų eilė išties ilga.

Visi prie AKROPOLIO esančiame namelyje gyvenantys gyvūnai yra paskiepyti, sterilizuoti ir išgydyti. Visus juos galima pasiimti į namus, tačiau organizacijos atstovai pasisako už atsakingą gyvūnų globojimą, todėl išsirinkus norimą šuniuką ar katytę, siūlo jo namo neimti iš karto.

Kur vyksta
image

SOS Gyvūnai

Telefonai: 8 683 69 502
Darbo laikas: 10.00-21.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.