Naujiena | 2013-08-15

„Pegasas“ išaugs 5 kartus

Rugpjūtį Vilniaus Akropolyje duris atvers naujasis „Pegasas“- didžiausias knygynas Baltijos šalyse tiek pagal prekybinį plotą, tiek pagal prekių asortimentą. Tai bus naujos koncepcijos knygynas, kur 2700 kv.m. plote - penkis kartus didesniame nei iki šiol Vilniaus „Akropolyje“ veikęs „Pegaso“ knygynas- pirkėjas galės ne tik įsigyti knygų, kanceliarinių prekių, žaislų, dailės priemonių, numizamtikos, bet ir, kaip sako „ALG knygynai“ generalinė direktorė Lilija Tolbatova, „turės galimybę pabėgti nuo kasdienybės į magišką knygų pasaulį“.

„Knygynų koncepcija pasaulyje keičiasi – jų erdvėse pirkėjams siūloma daug papildomų verčių, specializuotos prekės, kurių nerasi jokioje įprastoje parduotuvėje.

Džiaugiamės, kad kartu su knygynų tinklu „Pegasas“ Vilniaus „Akropolyje“ kuriame būtent tokį – naujovišką knygyną“, - sako bendrovės „Akropolis LT“ vadovė Renata Jakubčionienė.

Naujajame knygyne bus įrengti ne tik specializuotų prekių skyriai, bet ir veiks populiarioji „Presto“ kavinė. Naujajame knygyne skaitytojams taip pat ketinama pasiūlyti didelį knygų užsienio kalbomis – pirmiausia anglų ir rusų - asortimentą.

„Akropolyje“ kuriame erdvę, kurioje bus galima pajusti ypatingą knygų pasaulio aurą, leisti laiką prasmingai, praplėsti akiratį. Tai bus vieta ne tik pirkti, bet ir mėgautis knygos rinkimosi procesu – susipažinti, atrasti sau artimą kūrinį. Naujame knygyne bus sudarytos sąlygos daugiau laiko praleisti su knygomis – vartyti, skaityti, prisėsti su knyga čia pat esančioje kavinėse ar ant minkštasuolio. Siekiame sukurti įkvepiančią atmosferą, kurioje tarsi sustotų laikas ir knygos rinkimasis taptų ne pirkimu, o malonumu, žadinančiu smalsumą, lavinančiu vaizduotę ir skatinančiu pasisemti naujų idėjų“, - pasakoja L.Tolbatova.

Kur vyksta
image

KNYGYNAS PEGASAS

Telefonai: (8 5) 238 7752
Darbo laikas: 10.00-22.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.