Naujiena | 2013-08-24

Pirmoji H&M parduotuvė Lietuvoje atidaryta!

Rugpjūčio 24 d., 11.00 val. 1500 H&M gerbėjų susirinko į prekybos centrą Akropolis sudalyvauti pirmosios H&M parduotuvės Lietuvoje atidaryme. Pirmieji, kurie atsistojo į eilę iki atidarymo likus 29 valandoms, gavo po 350 litų vertės dovanų kuponą.

H&M vadovė Suomijoje ir Baltijos šalyse Marika Pyykkö kartu su parduotuvės vadove Milda Pranckutė ir regiono vadovu Mikko Alatalo perkirpo raudoną juostą. „Nepaprastai džiaugiamės pagaliau atidarydami pirmąją savo parduotuvę Lietuvoje. Ši diena buvo puiki, iš klientų sulaukėme daug gerų atsiliepimų“, – kalbėjo Marika Pyykkö ir pridūrė: „Didžiuojamės suburta šaunia komanda. Mūsų žmonės ir mada yra dvi pagrindinės mūsų sėkmės priežastys!“.

Visa atidarymo diena prabėgo sėkmingai. Jaudulio apimti klientai maloniai apsipirkinėjo ir džiaugėsi H&M darbuotojų pagalba. Nuotaiką kėlė ir smagią aplinką kūrė DJ Emma.  

Dviejuose aukštuose išsidėsčiusioje apie 3500 m2 ploto parduotuvėje galima įsigyti įvairių madingų drabužių moterims, vyrams, paaugliams ir vaikams, taip pat ir namų interjero detalių. Kasdien parduotuvę pasieks naujos madingos ir kokybiškos prekės už geriausią kainą.

Pirmoji H&M parduotuvė Lietuvoje įsikūrusi prekybos ir pramogų centre Akropolis (Ozo g. 25, Vilnius) ir dirba kasdien nuo 10.00 iki 22.00 val. H&M plėtra šalyje tęsiasi – rugsėjo 21 d. Klaipėdos Akropolyje bendrovė atidarys kitą savo parduotuvę. 

Kur vyksta
image

H&M

Telefonai: (8 5) 219 0754
Darbo laikas: 10.00-22.00