Naujiena | galioja nuo 2017-03-15 iki 2017-05-31

RESERVED | Naujiena!

Mada – tai netikėtumai! RESERVED pavasario/vasaros sezone kviečia išlaisvinti drąsą ir individualumą drabužiais. Sportiniai kostiumai, sodrus žavesys, karinis stilius – tai motyvai atsispindintys RESERVED 2017 pavasario/vasaros įvaizdinėje reklamos kampanijoje.

Šiais socialinės žiniasklaidos laikais, kai kiekviena nuotrauka interneto platybėje retušuojama ar naudojamas filtras, RESERVED siekia atkreipti dėmesį į kiekvieno neribotą autentiškumą, natūralumą ir individualumą. Jeigu tik norisi – iš pižamos tipo kostiumo nelįsk ištisą parą, moteriškas sukneles dėvėk su marškiniais ilgomis rankovėmis ar derink su itin patogiais karinio stiliaus marškinėliais. Tradicinio stiliaus šalininkams siūloma rinktis elegantišką, retro stiliaus paltą, nėriniais puoštus drabužius, įvairių spalvų medvilnines palaidines ir marškinius. Vyrų linija iškirtinai nerūpestinga - išlaisvinanti laisvės ir individualizmo pojūčius. Gatvės kontrkultūra, kariniai motyvai dominuoja vyriškoje kolekcijoje.

RESERVED kolekcija avangardinė, netikėta, pilna neįprastų akį traukiančių siluetų. Dizaineriai įkvėpimo sėmėsi mažo miestelio gatvėse ir kiemuose, močiutės lobių skrynioje. Nelieka griežtos linijos tarp to, kas moteriška ir vyriška.


AKROPOLIS - prekybos ir pramogų sostinė!

Kur vyksta
image

RESERVED

Telefonai: 8 612 86 927
Darbo laikas: 10.00-22.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.