Naujiena | galioja nuo 2017-08-03 iki 2017-12-31

RESERVED | Naujiena!

Drabužių prekės ženklui RESERVED rugpjūčio pradžia ypatinga. Naują 2017 metų rudens/žiemos kolekciją pristato ir jos veidu tapo pasaulyje gerai žinomas supermodelis Kate Moss. Bendras RESERVED ir Kate darbas – tai dar vienas labai svarbus žingsnis prekės ženklo istorijoje. Naująjį rudens/žiemos sezoną RESERVED kviečia tapti mados ikonomis!

O kaip viskas prasidėjo? Uždavėme labai paprastą klausimą Kate: „Kokius drabužius išsirinktum užėjusi į RESERVED parduotuvę? Parodyk mums savo stilių!“ Kaip manote, ką jį išsirinko? Visi žinome, kad Kate vieną akimirką gali būti maištaujanti ir nerūpestinga, apsirengusi odinę juodą striukę, o kitą – seksuali ir labai graži, dėvinti paltą, o po juo tik nėriniais dekoruotą apatinį trikotažą. Kate Moss stilius – autentiškas, individualus ir tikras. Taigi šį sezoną RESERVED siūlys būti tarsi supermodelis Kate Moss – susikurkite savo nepakartojamą įvaizdį, t.y. šiek tiek būkite nerūpestinga ir maištaujanti, tačiau nepamirškite moteriškumo, nes galbūt kitą sezoną jūs būsite kažkam tikra mados ikona ar įkvėpėja.

Įvaizdinė fotosesija vyko Londone su gerai žinomu Jungtinės Karalystės fotografu Daniel Jackson. Fotosesijos tikslas buvo pristatyti naują RESERVED įvaizdį, kuris būtų patrauklus paprastam vartotojui, o londoniškas Kate stilius derėtų su ženklo estetika ir vizija. „Buvo labai svarbu parodyti autentišką Kate Moss požiūrį į madą. Jos asmenybė puikiai įkūnija RESERVED rudens/žiemos kolekcijos stilių, idėjq ir viziją“ – savo mintinis dalinosi prekės ženklo RESERVED rinkodaros direktorė Monika Kaplan.

Sprendimas dirbti kartu su Kate Moss neatsitiktinis – jau rugsėjo 6d. Didžiojoje Britanijoje Oxford gatvėje bus atidaryta pirmoji RESERVED parduotuvė. Tai dar vienas didelis prekės ženklo RESERVED žingsnis mados istorijoje ir rinkoje.

Daugiau informacijos rasite čia

 


AKROPOLIS - prekybos ir pramogų sostinė!

Kur vyksta
image

RESERVED

Telefonai: 8 612 86 927
Darbo laikas: 10.00-22.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.