Naujiena | galioja nuo 2017-11-22 iki 2018-01-06

RESERVED | Šventinė kolekcija su Irina Shayk, Jon Kortajarena, Jourdan Dunn ir Adwoa Aboah

Rudens sezoną prekės ženklas RESERVED pasitiko su Kate Moss, o gražiausias metų šventes sutinka su rusų modeliu Irina Shayk, ispanų modeliu ir aktoriumi Jon Kortajarena bei anglų modeliais Jourdan Dunn ir Adwoa Aboah. Tai vardai ir pavardės, kurias gerai žino ne tik besidomintys mada, bet ir socialinių tinklų sekėjai visame pasaulyje.

 

Tai kokios gi bus RESERVED Kalėdos? Svarbiausia – gera nuotaika, kuri kuriama pasirinkus visame pasaulyje gerai žinomą dainą Jingle Bells. RESERVED šventinį video klipą kūrė gerai žinomas mados filmų kūrėjas Gordon von Steiner, kuriam puikiai pavyko perteikti linksmą ir spalvingą RESERVED Kalėdinės pasakos viziją, nuotaiką bei atmosferą, o pasaulinio garso modeliai ir aktoriai tapo šio džiaugsmingo filmo dalimi ir kviečia gruodžio šventes pasitikti su puikia kompanija.

Taip pat RESERVED šventiniame klipe nusifilmavo ir kitos socialinių tinklų žvaigždės: Zuzanna Bijoch (@bijochzuzanna), Marta Dyks (@martadyks) ir Borys Starosz (@borysstarosz) iš Lenkijos, Bonnie Strange (@bonniestrange), Swantje Paulina (@swalina) ir Kosta Williams (@kosta_williams) iš Vokietijos, Marcus Butler (@marcusbutler) ir Patricia Manfield (@patriciamanfield) iš Didžiosios Britanijos bei Diana Korkunowa (diana_korkunova) ir Karina Istomina (@diamond_april) iš Rusijos.

Šventinė kolekcija labai įvairalypė: nuo šio sezono mados tendencijų iki kalėdiškų elementų, tokių kaip megztinių dekoruotų su elniais, kurie yra neatsiejama šventinio laikotarpio simbolika. Moterų kolekcijoje dominuoja 80 – ųjų ir 90 –ųjų metų mados elementai, kurie šių dienų madoje atrodo itin šiuolaikiškai. Dizaineriai kurdami šią kolekciją daugiausia dėmesio skyrė audiniams ir rinkosi blizgantį liureksą, lakuotą odą, velvetą, nėrinius ir šio sezono karalienę – pilką spalvą. Šventėms RESERVED siūlo rinktis kokteilines sukneles, elegantiškas palaidines, mini sijonus su užtrauktukais ir stilingus paltus, prie kurių būtina priderinti skrybelę, velvetines pirštines ir dygliuotus batus.

Šventinės kolekcijos vyrams dalis – elegantiška, primenanti britišką stilių, su gatvės mados prieskoniais. Tokio derinio rezultatas – stulbinantis! Indigo spalvos kostiumas kiekviena dienai, minimalistino stiliaus megztinis aukštu kaklu ir klasikinės kelnės dekoruotos juostomis šonuose – štai toks šventinis įvaizdis siūlomas stipriosios lyties atstovams.

Taigi pasauliniai modeliai, aktoriai ir socialinės žiniasklaidos atstovai šias Kalėdas skiria RESERVED prekės ženklo mylėtojams ir drąsiai siūlo įgyvendinti visas savo idėjas ir svajones. Kampanija #ReservedForXmas – tai raktas ne tik į jūsų širdis, bet ir bandymas atrakinti Kalėdinės pasakos duris.

Gražių artėjančių švenčių!

 


AKROPOLIS - prekybos ir pramogų sostinė!

Kur vyksta
image

RESERVED

Telefonai: 8 612 86 927
Darbo laikas: 10.00-22.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.