Naujiena | galioja nuo 2018-03-28 iki 2018-09-30

BALTMAN I Š. Jasikevičius ir Kauno „Žalgirio“ treneriai pasirinko „Baltman“ kostiumus

 

Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius sako, kad jam svarbu ne tik tai, kaip žaidžia jo treniruojama komanda, bet ir kaip ji atrodo.

 

Trečius metus iš eilės Kauno „Žalgirio“ treneriai varžybų metu vilki „Baltman“ kostiumus.

 

Daug dėmesio stiliaus detalėms skiriantis treneris Š.Jasikevičius neoficialiai yra vadinamas komandos stilistu. Jis taria paskutinį žodį sprendžiant, kokius kostiumus per oficialias varžybas vilkės trenerių štabas ir komanda.  

„Man svarbu ir kaip žaidžia mūsų komanda, ir kaip atrodo. Kartu daug keliaujame, reprezentuojame ne tik save, bet ir šalį. Nenorėčiau, kad iš autobuso pabirtų „margučiai“. Todėl visi komandos treneriai turime vienodus „Baltman“ kostiumus, o į Eurolygos rungtynes vykstantys žaidėjai vilki vienodus laisvalaikio drabužius, kuriuos taip pat išsirinkome iš „Baltman“ kolekcijos, – sako Š.Jasikevičius.

Treneris atkreipia dėmesį, kad renkantis drabužius, sportininkams svarbu ir jų praktiškumas. Todėl nesiglamžantys „Baltman“ „Travel“ kostiumai buvo ir atradimas, ir išeitis.   

Sporto pasaulyje yra tam tikri aprangos kodai. Pavyzdžiui, varžybų metu treneriai turi vilkėti kostiumus, būti pasirišę kaklaraiščius, kurių spalva ir raštai turi būti tokie, kad nemirgėtų ir nesilietų televizijos ekranuose.

„Džiaugiuosi, kad mada dabar išlaisvėjo, kad prie dalykinio kostiumo derinti patogius sportinius ar laisvalaikio batus jau tapo norma. Tai ypač patogu per varžybas, kur dėvėti kostiumą reikalauja etiketas“, - sako „Žalgirio“ treneris.

Š.Jasikevičius sako, jog jam patinka atrodyti dalykiškai. „Gal dėl to, kad visą gyvenimą sportavau ir daugiausia laiko vilkėdavau sportinius drabužius, apsivilkti kostiumu man tikras malonumas. Džiaugiuosi, kad jie dabar yra stilingi, nekabo lyg keliais dydžiais per dideli. Aš asmeniškai visuomet renkuosi siaurus „slim fit“ siluetus. Smagu, kad ir sportiniai kostiumai jau nėra tiesiog treningai, kokie būdavo anksčiau. Dabar jie ne tik patogūs, bet ir gana stilingi“, – sako „Žalgirio“ strategas.

 


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Kur vyksta
image

BALTMAN

Telefonai: 8 687 82 858
Darbo laikas: 10.00-22.00