Naujiena | 2014-07-04

SIX | Naujas prekės ženklas Lietuvoje

Į Lietuvos rinką žengia naujas prekės ženklas „SIX“

Šiandien, liepos 4 d., Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ duris atvėrė pirmoji Lietuvoje papuošalų ir aksesuarų parduotuvė „SIX“. Į naują rinką žengiantis Vokietijos prekės ženklas šalies gyventojams ir svečiams pasiūlys „SIX“ dizainerių sukurtos bižuterijos ir aksesuarų.

„Šis prekės ženklas jau yra užsitarnavęs savo vardą ir pelnęs stilingai atrodyti norinčių žmonių prielankumą daugelyje Europos valstybių. Džiugu, jog „SIX“ parduotuvės atsiveria ir Lietuvos rinkai. Sostinės prekybos ir pramogų centre įsikūrusioje parduotuvėje esantis papuošalų bei aksesuarų asortimentas niekuo nesiskirs nuo esančio užsienio parduotuvėse. Be to, asortimentas bus nuolat papildomas naujais gaminiais“, – sako „SIX“ prekės ženklo vadovė Diana Kondratovič.

„SIX” prekės ženklas skirtas jauniems ir tokiais išlikti norintiems žmonėms, kurie nuolat vaikosi naujausių mados tendencijų ir kuria savitą stilių. Siekdami ne tik niekuomet neatsilikti nuo mados, bet ir prisidėti prie jos kūrimo, „SIX“ dizaineriai kiekvieną mėnesį pristato šimtus naujų kūrinių ir stengiasi juos išsiųsti į pardavimo vietas.

Kol kas parduotuvėje bus siūlomas tik moterims skirtas prekių asortimentas. Už prieinamą kainą moterys čia ras papuošalų ir aksesuarų, tinkančių kiekvienai progai: nuo įvairios stilistikos ir medžiagų auskarų, žiedų, kaklo ir kūno papuošalų, apyrankių iki piniginių ir rankinių, šalių, saulės akinių.

Maždaug po mėnesio dar viena „SIX“ parduotuvė bus atidaryta Šiaulių „Akropolyje“. Pasak D. Kondratovič, artimiausiu metu planuojama ir tolesnė šio prekės ženklo plėtra tiek Lietuvoje, tiek ir kitose Baltijos šalyse.

„SIX” prekės ženklą 1998 m. sukūrė „Beeline GmbH“ Kelne, Vokietijoje. Šiuo metu visame pasaulyje yra beveik 300 „SIX“ parduotuvių ir daugiau kaip 1800 išnuomotų prekybos vietų.

Kur vyksta
image

SIX

Telefonai: 8 690 00 083
Darbo laikas: 10.00-22.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.