Naujiena

VISION EXPRESS I Atsidarė naujas optikos salonas!

Vilniaus Akropolyje duris atverė nauja ir išskirtinė, moderni VISION EXPRESS optika! Naujasis optikos salonas siūlo aukščiausios kokybės garsiausių prekės ženklų prekes bei profesionalias paslaugas.

Saloną rasite prie 3-ojo įėjimo, Vilniaus a. I-027.

VISION EXPRESS tiki, kad stilingi akiniai - stilingas žvilgsnis į pasaulį, tad optikos salone siūlomas platus madingiausių akinių rėmelių bei saulės akinių asortimentas. Nesvarbu, ar esate klasikinio stiliaus gerbėjas, elegantišką įvaizdį puoselėjanti moteris, solidumą vertinantis vyras ar naujausias mados tendencijas sekantis jaunuolis - patinkančius, patogius, stilingus ir, žinoma, ryškų regėjimą užtikrinančius akinius tikrai išsirinksite. VISION EXPRESS optikos salone lauksime ir mažųjų akinukų nešiotojų!

Profesionalios, išsamios konsultacijos ir išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Mūsų optikos salono konsultantės, turėdamos ilgametę šio pobūdžio darbo patirtį, ne tik pasiūlys geriausiai gražiausius veido bruožus pabrėžiančius rėmelius ar saulės akinius, bet ir patars, kokio tipo akinių ar kontaktiniai lęšiai pagal receptą tinkamiausi, garantuosiantys didžiausią komfortą bei patogumą.

VISION EXPRESS - geriausia vieta įsigyti korekcinius akinius, akinius nuo saulės, kontaktinius lęšius. Mes tikime, kad naujame modernaus koncepto VISION EXPRESS optikos salone, kiekvienam klientui akinių ar kontaktinių lęšių rinkimosi procesas bus malonus, lydimas teigiamų emocijų. Iki susitikimo jau liepos 14 dieną!


AKROPOLIS - prekybos ir pramogų sostinė!

Kur vyksta
image

VISION EXPRESS

Telefonai: 8 617 50 489
Darbo laikas: 10.00-22.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.