1588
 
Pranešimai spaudai

FREEDOM TERRACE

Greta „Akropolio“ atidarytas „Freedom“ lauko restoranas.

Atšilus orams padidėjo ir didžiausias Baltijos šalyse prekybos ir pramogų centras – Vilniaus „Akropolis“. Greta jo atidarytas pirmasis Vilniuje „geodom“ tipo lauko restoranas „Freedom“ terasa lankytojams siūlantis ne tik ant žarijų keptus patiekalus, bet ir įspūdingus Vilniaus ir Šeškinės ozo vaizdus.

„Nors esame didžiausias prekybos ir pramogų centras, kurio prekybos plotas siekia beveik 90 000 kv.m., stengiamės išnaudoti ir savo išskirtinumą – galimybę pasiūlyti pirkėjams dalį paslaugų lauke. Ūkininkų ir sendaikčių turgūs, „Ermitažo“ ir „Maximos“ lauko prekybos vietos sulaukia didelio vilniečių susidomėjimo, todėl kartu su „Delano“ bendrove nusprendėme įrengti ir vasaros kavinę“, - pasakoja Vilniaus „Akropolio“ valdytoja Vaida Šimoliūnė.

„Freedom“ terasa įsikūrė šalia „Akropolio“, Šeškinės ozo parko pusėje greta vaikų žaidimo aikštelės.

„Tai labai patogi vieta – restoranas apsuptas medžių, tad būdamas Vilniaus centre jautiesi kaip gamtoje. Čia visada yra kur pasistatyti automobilį, o pietauti ar vakarieniauti atėjusios šeimos gali leisti vaikams saugiai leisti laiką žaidimų aikštelėje, kuri puikiai matoma iš „Freedom“ terasos“, - pasakoja terasos „Freedom“ rinkodaros vadybininkas Rapolas Sausaitis.

„Freedom“ terasos meniu – ant žarijų kepti patiekalai, įvairios salotos, sriubos, mėsainiai, taip pat restorane gaminami limonadai, pieno kokteiliai, šerbetai.

„Mūsų klientai – „Akropolyje“ apsiperkantys, taip pat čia dirbantys žmonės, todėl atsižvelgiame į jų kasdienius poreikius – dieną, pavyzdžiui, siūlome pietų meniu, o visi procesai suderinti taip, kad užsisakyti maistą ir pavalgyti žmogus spėja per pietų pertraukai skirtą laiką“, - sako R. Sausaitis.

Stikliniame „Freedom“ kupole įrengtos 26 sėdimos vietos, dar 52 jų yra greta esančioje vasaros terasoje.


AKROPOLIS - prekybos ir pramogų sostinė!

Kur vyksta
image

FREEDOM TERRACE

Telefonai: 8 659 76 800
Darbo laikas: I-IV 11.00-21.00
V-VI 11.00-22.00
VII 11.00-21.00

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.