1588
 
Pranešimai spaudai | 2013-08-22

H&M pirmąją parduotuvę Lietuvoje atidaro Vilniaus „Akropolyje“

Pasaulinis mados tinklas „H&M“ („H&M Hennes & Mauritz“), garsus savo prieinamomis, madingomis ir stilingomis drabužių kolekcijomis bei kokybiškais klasikiniais modeliais, atidaro savo pirmąją parduotuvę Lietuvoje. Maždaug 3500 m² ploto parduotuvė, kurioje bus prekiaujama madingais ir kokybiškais drabužiais už geriausią kainą, atsidarys rugpjūčio 24 d. prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ Vilniuje.
„Klientai Lietuvoje jau daug metų pageidavo „H&M“ parduotuvių, ir štai pagaliau mes atvykome čia. Mes gavome nuostabią galimybę atsidaryti geriausioje vietoje Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ bei nekantraujame pasiūlyti savo klientams Lietuvoje madą ir kokybę geriausiomis kainomis“, - sako Marika Pyykkö, „H&M“ vadovė Suomijoje ir Baltijos šalyse.

Pirmoji „H&M“ parduotuvė Lietuvoje prieinamomis kainomis pasiūlys gausybę naujausių, patogių ir madingų drabužių bei nesenstančių klasikinių modelių. Parduotuvėje pirkėjai ras visą asortimentą „H&M“ drabužių: moterims, vyrams, vaikams, aksesuarus, moterišką apatinį trikotažą bei „H&M Home“ kolekcijas.

Kur vyksta

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.