1588
 
Pranešimai spaudai | 2015-12-01

Švenčių laukimas Akropolyje

Švenčių laukimas „Akropolyje“: mugės, pramogos ir tiesioginis ryšys su Kalėdų seneliu

Šventiškos Kalėdų mugės, kuriose galima įsigyti lietuvių menininkų ir amatininkų kurtų unikalių dovanų, picų gaminimo, žvakių dekoravimo, advento vainikų ir puokščių gamybos pamokėlės, Kalėdų paštas, kai vaikai ne tik siunčia laiškus, bet ir gauna į juos atsakymus ir galimybė paskambinti tiesiai Kalėdų seneliui – taip didžiųjų metų švenčių lankytojus kviečia laukti prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“.

Šventiniai renginiai, prasidėję šią savaitę, „Akropoliuose“ vyks iki pat gruodžio 31 dienos.

„Mugėse pirkėjai galės įsigyti pačias įvairiausias dovanas – nuo lietuvių dizainerių kurtų papuošalų ar unikalių vienetinių gaminių iš stiklo, iki prekių vaikams, maisto ir namų tekstilės. Atrinkdami mugės dalyvius itin didelį dėmesį skyrėme jų siūlomų gaminių kokybei, siūlomam asortimentui. Norime, kad mugė taptų vieta, kur pirkėjai gali įvertinti tai, ko įprastai nerasi jokiame prekybos centre, pamatytų, ką gražiausio kuria Lietuvos gamintojai“, - sako bendrovės „Akropolis LT“ nuomos skyriaus vadovė Virginija Semsienė.

Vilniaus „Akropolyje“ mugei atrinkti 19 dalyvių, tarp jų „Baltas miškas“, pristatysiantis žinomų Lietuvos papuošalų gamintojų – Dovilė Dagė, Toma Accessories ir kitų, kolekcijas, minimalistinius medžio gaminius kurianti „Ramusta“, pledais ir vilnos gaminiais prekiaujanti „Nord Deco“.

Klaipėdos „Akropolyje“ pirkėjai galės rasti unikalias rankų darbo „Stiklo paslapties“ meistrų sukurtas stiklines interjero dekoravimo prekes, stalo aksesuarus ir skulptūras, taip pat susipažinti su „Kvapų namų“ lietuviška kosmetika ar „Mama made“ tekstilės gaminiais.

Šiaulių „Akropolyje“ mugėje kartu su dar būriu gamintojų dalyvaus ir jau visoje Lietuvoje garsių kalėdinių Meduolių namelių kepėja, čia bus galima įsigyti nedidelės, tačiau Šiaurės Lietuvoje labai populiarios, „Verbūnų duonos“ kepyklėlės gaminių, „Eko herba“ ir „7 Ievos namų“ arbatų bei prieskonių.

„Smulkusis Lietuvos verslas kuria itin aukštos kokybės gaminius – nepriekaištingo dizaino, iš aukštos kokybės natūralios žaliavos, tad norime suteikti jiems galimybę prisistatyti platesniam potencialių klientų ratui, o mūsų pirkėjams pasiūlyti galimybę įsigyti išskirtinių dovanų“, - sako V.Semsienė.

Mažieji „Akropolių“ lankytojai prieš šventes galės ne tik parašyti laišką Kalėdų Seneliui (ir dar iki Kalėdų gauti jo atsakymą), ar jam paskambinti, bet ir dalyvauti įvairiuose užsiėmimuose. Pavyzdžiui, Vilniuje, picerijoje „Jurgis ir drakonas“, vaikai mokysis kepti picas, o „Pegaso“ knygyne sužinos, kaip dekoruoti kalėdinius sausainius ar žvakes.

Gausios pramogos „Akropoliuose“ laukia ir suaugusiųjų, nes visi prekybos ir pramogų centre pirkę prekių daugiau nei už 40 eurų, galės nemokamai pramogauti „Akropolio“ Ledo arenose, boulinge, eiti į kiną ar vaišintis „Caif cafe“ kavomis.

Kur vyksta

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.