1588
 
Statistika

„Akropoliai“ 2012 m. sulaukė 46,8 mln. pirkėjų

Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių prekybos bei pramogų centruose „Akropolis“ 2012 metais pirko ir pramogavo 46,8 mln. svečių – milijonu pirkėjų daugiau nei 2011 metais.

„Antrus metus iš eilės lankytojų skaičius „Akropoliuose“ didėjo milijonu. Tai rodo, kad pirkėjai vertina „Akropoliuose“ siūlomą prekių, pramogų ir paslaugų pasirinkimą, jų kokybę bei koncepciją miestas mieste, kai viską galima rasti po vienu stogu.

Galvodami apie permainas visų pirma žiūrime iš pirkėjo pozicijų – ar jam patogu, ar jis ras tai, ko ieško. Todėl šiemet Vilniaus„Akropolyje“ sustiprinome prekių vaikams segmentą, buvo atidaryti dviejų naujų bankų skyriai, kurių vienas dirba jau nuo 8 val. ryto“, - sako bendrovės „Akropolis LT“, valdančios Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolius“, Nuomos skyriaus vadovė Renata Jakubčionienė.

Pernai „Akropoliai“ toliau didino populiarių tarptautinių prekių ženklų pasiūlą – Vilniuje duris atvėrė „Aldo“, „Denim Dream“, „Guess“, „Adidas Kids“ ir dar daugiau nei 15 kitų naujų parduotuvių, Klaipėdoje – „Aldo“, „Mexx“, „Crem de la Crem“.

Kauniečius pradžiugino „Akropolyje” duris atvėrusios pirmosios Kaune „Massimo Dutti“, „Aldo“, „Adidas“, „Jack&Jones“, „Gerry Weber“ ir „Timberland“ parduotuvės. Iš viso Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ 2012 metais atidaryta 80 naujų parduotuvių, restoranų ar paslaugų teikimo vietų.

„Daug žinomų parduotuvių – tokių kaip „Aprangos galerija“, „City“, „Body Shop“, „Salamander“, „Sportland“ iš esmės pertvarkė parduotuves, pristatė naujus prekių ženklus, naujas koncepcijas. Visos šios permainos, kaip rodo rezultatai, buvo teigiamai sutiktos pirkėjų “, - sako R.Jakubčionienė.

Bendrovė „Akropolis LT“ valdo Vilniaus, Šiaulių ir Klaipėdos „Akropolius“.

Kauno „Akropolį“, kuris 2008 m. buvo parduotas Vokietijos investiciniam fondui „Deka Immobilien GmbH“, valdo bendrovė „ReSolution Property Management LT“.

Lankytojų srautas „Akropoliuose“

2008 m. – 40,4 mln.

2009 m. – 41,8 mln.

2010 m. – 44,8 mln.

2011 m. – 45,8 mln.

2012 m. – 46,8 mln.

Kur vyksta

Palaikykite ryšį su Akropoliu!

Užsisakę naujienlaiškį, gausite Jums aktualias Akropolio naujienas ir pasiūlymus į savo el.pašto dėžutę.