Pasirinkite miestą
1588
0.58 €/MIN
2 Lt/min
cover

AKROPOLIS | Dovanų TOP 5 JAI

Naujiena

Pats stebuklingiausias metas - Kalėdos. Gražus oras, išpuoštos parduotuvių vitrinos, nerealus dovanų pasirinkimas. Viskas atrodo taip paprasta, bet ne tada kai dar nežinai atsakymo į klausimą ką dovanoti“ ? Todėl sugalvojome palengvinti jums šį sunku darbą ir padėti paieškose. Užduotis - surasti stilingiausias, bei įdomiausias dovanas jūsų draugei.

 

 

1. Pačias šilčiausias ir minkščiausias dovanas siūlo parduotuvė Etam. Trijų dalių pižama, kad rytais būtų daugiau noro keltis iš lovos. O Kalėdinių apatinių ir kojinių galite ieškoti Reserved“ arba H&M parduotuvėse.

 


 

2. Toms draugėms, kurios mėgsta planuoti savo laiką, knygynas Pegasas“ siūlo didžiulį pasirinkimą užrašų ir darbo knygelių. Galėsite išrinkti: subtilesnius, linksmesnius ir įdomesnius variantus, kurie labiausiai patiks draugei!


 

3. Šilta gali būti gražu. Praktiškoms panelėms parduotuvė United Colors of Benetton“ siūlo nemažą pasirinkimą kašmyrinių prekių: kepuraičių, pirštinių ir įvairiausių spalvų bei raštų megztinių.

Dovana, kuriai neatsispirs ir mados sekėjos!

 


 

4. iDovanos tiems, kas negaili pinigėlių ir moka suteikti extra dėmesį savo draugei. Pats laikas apsilankyti ElektroMarkt parduotuvėje, nes dabar ten ypač gundančios kainos!

  • Megėjoms skaityti - el. knyga.
  • Prisižiūrinčioms - el. dantų šepetėlis.
  • Kavos mylėtojoms  - kavos aparatas Dolce Gusto.
  • Pegaso“ knygynas siūlo mielą, pūkuotą nešiojamąjį pakrovėją, toms kurių pasaulis telpa telefone.
  • Kika tikrai turės netikėtų ir gyvų dovanų, pavyzdžiui - akvariumą.
  • Sveikuoliams butik.lt “ turi gražų buteliuką, kuris išlaiko gėrimus karštus net 12 val. O šaltas vanduo liks šaltu 28 val.
  • Ir kas be ko, puiki dovana bus - iPad 9.7-Inch (2018) biudžetinės versijos.


 

­­­­­5. Šis koliažas skirtas ypač stilingoms draugėms. Dovanoti drabužius yra nuobodu, todėl siūlome atkreipti dėmesį į papuošalus! Galite pradėti nuo šalikų iš parduotuvės Zara, toliau užeiti  auskarų į butik.lt, arba surasti įdomiomius rankinukus iš Reserved “ arba Zara.

 


 

 

Autorė: Stilistė, dizainerė - Aleksandra Ku.

Stilisto/Įvaizdžio dizaino konsultacija, susisiekti: instagram - @kurpatik, FB – kurpatik blog, mail - alexandra.kurpatova@gmail.com

 

Straipsnyje nurodytos nuotraukos priklauso kiekviename straipsnio punkte išvardintoms parduotuvėms. 


AKROPOLIS - daugiau šventinės nuotaikos - daugiau džiaugsmo!