Pasirinkite miestą
1588
2 Lt/min
cover

„Akropoliuose“ prasideda iššūkis: kviečiame užtraukti dainą automobilyje

Renginys

Dainavimo nauda nenuginčijama: tai padeda pamiršti problemas, lengviau atsipalaiduoti ir visai nesvarbu, ar gamta apdovanojo išskirtiniu balsu, ar ne.


Sutiksite, kad tinkamiausia vieta šiam atsipalaidavimo būdui – automobilis, kur natas galima garsiai traukti pro šalį, drąsiai užsiimti dainų variacijomis ir jaustis tikra muzikos žvaigžde. O jei dar už šį smagų atsipalaidavimą gautumėte 1 000 eurų? Nors gali skambėti neįtikėtinai, bet tai įmanoma.


„INOVOX“ kartu su „X Faktoriumi“, „Akropolis Group“ ir „KIA AUTO“ (KIA Motors Corporation) skelbia linksmą 1 minutės iššūkį, kuris „Akropoliuose“ startuoja jau lapkričio 28 dieną. Į iššūkį kviečiami visi: draugų kompanijos, pavieniai dainininkai, balsingi ar, tiesiog, drąsa ir kūrybiškumu pasižymintys dalyviai.
Viskas, ko reikia: atvykti į Akropolį, atsisėsti už ryškaus „Kia“ automobilio vairo ir sudainuoti savaitės dainą. Atrodo viskas paprasta, tiesa?


„X Faktoriaus“ teisėjų dėmesys


Savaitės daina, kurią reikės atlikti iššūkio metu automobilyje, vieta ir laikas bus skelbiami tiesioginių „X Faktoriaus“ transliacijų metu. Transliacijas teks stebėti įdėmiai, kadangi tuomet Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys atskleis, kuriomis darbo dienomis ir kurio miesto: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ar Šiaulių Akropolyje galėsite rasti „Kia“ automobilį ir jame užtraukti „X Faktoriaus“ teisėjų parinktą savaitės dainą.

Dar vienas netikėtumas – smagiausios ir originaliausios „INOVOX 1 minutės iššūkio“ akimirkos bus parodytos „X Faktoriaus“ laidose, o tv3.lt skaitytojai ir „X Faktoriaus“ teisėjai, vertindami jūsų originalumą, išrinks geriausią pasirodymą, vertą 1 000 eurų prizo.

Pirmasis filmavimas jau artėjantį trečiadienį, lapkričio 28 d. Vilniuje, PC Akropolis nuo 16 iki 20 val. („Ermitažo” įėjimas). Sužinoti visas naujienas, dalyvių pasirodymus ir už juos balsuoti galite ČIA.

 

Renginio data ir laikas:

11.28 – Vilniaus Akropolis, nuo 16 iki 20 val., prie Gan Bei City restorano.

12.05 – Šiaulių Akropolis, nuo 16 iki 20 val., prie restorano CAN CAN.

12.12 – Klaipėdos Akropolis, nuo 16 iki 20 val., prie parduotuvės ZARA.

12.19 – Kauno Akropolis, nuo 16 iki 20 val., prie Griunvaldo įėjimo.

12.27 – Vilniaus Akropolis, nuo 16 iki 20 val., prie Gan Bei City restorano.

01.02 – Vilniaus Akropolis, nuo 16 iki 20 val., prie Gan Bei City restorano.

01.09 – Vilniaus Akropolis, nuo 16 iki 20 val., prie Gan Bei City restorano.

01.16 – Vilniaus Akropolis, nuo 16 iki 20 val., prie Gan Bei City restorano.


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!