Akcija | galioja nuo 2018-12-01 iki 2019-05-31

EAST ISLAND | Šventinis East Island SPA ritualas!

Pajauskite tikrą šventinį SPA ritualą!

Leiskite sau šiek tiek pabėgti nuo šventinio šur mulio ir palepinkite save suteikdamai sau karališką poilsį. Besibaigiant metams, pats laikas atsigręžti į save ir skirti dėmesio sau. Įženkite į naujus metus pailsėję, kupini energijos ir atsikratę neigiamų minčių! Įkvėpkite ir savo artimuosius, draugus bei kolegas rūpintis savo geresne savijauta dovanodami šventinį SPA ritualą. Daugiau nei dviejų valandų poilsis neabejotinai leis atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir pajausti tikrąją SPA teikiamą naudą.

 

Šventinį East Island SPA ritualą sudaro:

  1. Pėdų vonelė su jūros druska (10 min). Tai neatsiejama SPA ritualo dalis, kurios metu ne tik leisite kūnui nurimti ir atsipalaiduoti, bet ir sušilti. Tradicinė rytų medicina teigia, kad kojų vonelės žiemą – šildo, pavasarį – stiprina imunitetą, vasarą – gelbėja nuo karščio, o rudenį – stiprina kvėpavimo ir virškinimo sistemas. Pėduose „kaupiami duomenis“ apie sveikatos būklę: tiek atskirų organų, tiek bendrai viso organizmo. Veikiant tam tikras pėdų zonas, galime paveikti vidinius organus be tiesioginio kontakto, stimuliuoti jų veiklą, šalinti negalavimus.
  1. Viso kūno šveitimas su juodųjų perlų šveitikliu (30 min). Geriausias būdas paruošti odą masažui – atlikti kūno šveitimą. Šiame SPA rituale mėgausitės juodųjų perlų šveitikliu, kurio sudėtyje yra uždegimą slopinančių ir gydančių komponentų. Po šio šveitimo oda tampa lygi, sudrėkinta ir atjauninta.
  1. Viso kūno aromaterapinis masažas (60 min). Šiam masažui naudojamas natūralus augalinis ir  prabangus eterinis Aromatherapy Associates aliejus efektyviau atpalaiduoja įtemptus raumenis, juos tonizuoja, gelbsti nuo nemigos, švelnina stresą, suteikia dvasinių ir fizinių jėgų, gerina daugumos organizmo sistemų funkcionavimą. Tai efektyvi atsipalaidavimo priemonė po sunkios darbo dienos, ramainanti nervų sistemą ir mažinanti stresą. Neįtikėtinai skvarbi kvapo galia padeda greitai pajusti pageidaujamą rezultatą – ramybę, atsipalaidavimą, naujų jėgų antplūdį ir vidinę organizmo harmoniją.
  1. Taškinis pėdų masažas (20 min). Daugelyje Rytų šalių pėdų masažas – beveik atskira kultūros dalis, perduodama iš kartos į kartą. Pėdos yra labiausiai nutolusios nuo širdies, todėl užtikrinti normalią kraujo apytaką jose yra gana sudėtinga, be to, pėdose kaupiasi nemažas šlakų kiekis, o tai lėtina kraujotaką. Rūpindamiesi savo pėdomis, mes teigiamai veikiame visą organizmą.
  1. Veido arba galvos masažas (30 min). Ritualą užbaigsite su veido arba galvos masažu pasirinktinai. Galėsite nuspręsti patys, ko Jums norisi labiausiai. Galvos masažas padeda dar labiau atsipalaiduoti, gerina kraujotaką bei sustiprina gydymo efektą kenčiantiems nuo migrenos. Tačiau, jei siekiate, kad Jūsų veido oda būtų elastinga, skaisti ir stangri – rinkitės veido masažą. Jo metu geriau pasišalina toksinai, apsivalo ląstelės, o audiniai geriau aprūpinami deguonimi.

Po viso SPA ritualo mėgaukitės arbata ir ramybės akimirkomis mūsų poilsio zonoje.

 

Šventinio East Island SPA ritualo kaina – 119 Eur

SPA ritualo trukmė  – 2,5 val. 

Kur vyksta
image

EAST ISLAND

Telefonai: 8 700 77 776
Darbo laikas: 10.00-21.00