Naujiena | galioja nuo 2018-08-10 iki 2018-10-31

HOUSE | Naujiena!

Visi gerai žinome, kad po vasaros atostogų grįžti į mokyklą ar studijas nėra lengva. House siūlo išeitį ir pristato filmo „Harry Potter“ įkvėptą ir magišką kolekciją naujiems mokslo metams.

Pirmosios dienos po atostogų labai svarbios. Įvaizdis ir pirmas kontaktas su draugais – tai dalis visų mokslo metų sėkmės. Naujoji House kolekcija „Harry Potter“ gero pirmojo įspūdžio garantas! Juk pamilti šio filmo herojai tarsi apgaubia magiškumo aura ir padrąsina grįžti po ilgų atostogų. Kolekcijos asortimentas, marškinėliai, džemperiai ir aksesuarai, įkvėps naujiems nuotykiams, leis švytėti triukšminguose mokyklų koridoriuose ar auditorijų salėse, o koledžo uniformas primenantys drabužiai puikiai tiks stilingai rudens sezono pradžiai.

„Harry Potter“ kolekcija įvairiapusiška: nuo sportinio, kasdieninio stiliaus iki elegantiško ir puošnaus. Mėgstantys šį filmą ir gyvenantys magijos pasaulyje atpažins burtažodžius ir herojų vardus užrašytus ant marškinėlių ir džemperių. Juk taip smagu pradėti dieną su savo mylimiausiu filmo herojumi ar magiška filmo fraze! Jaukumo jausmą sukuria stilingi aksesuarai: šilti šalikai ar kojinės sušildys vėsią rudens dieną, o talpios rankinės ar kuprinės taps stilingo įvaizdžio dalimi.

Merginoms skirta linija leis pasijusti itin madingoms. Didžioji dalis asortimento skirta „oversize“ stiliaus ir laisvo kirpimo džinsų mėgėjoms. Šiltų megztinių, kombinezonų, džinsinių sijonų ir suknelių spalvos parinktos pagal šio sezono tendencijas ir lengvai tarpusavyje derinamos. Klasikinė balta, (kaip į mokyklą be jos), tamsiai mėlyna, bordo ir žalia spalvos atkartoja gamtoje sutinkamas rudens sezono spalva ir kviečia susikaupti naujiems iššūkiams ir užduotims.

Vaikinų kolekcijos „karščiausia“ dalis – beisbolo krepšiai, dviratininkų striukės ir džemperiai, džinsiniai marškiniai bei „jogger“ stiliaus kelnės. Tokia kolekcija ragina ne tik užkariauti miesto gatves, bet ir išsiskirti iš moksleivių minios. Spalvinė gama, piešiniai ant marškinėlių ir užrašai ant džemperių, audinio faktūra ir marginimas sukuria rimto ir protingo vaikino įvaizdį, norintį papildyti mokslo žinių krepšelį.

------------------

Dėkojame Čochos pilies darbuotojams už galimybę filmuoti ir fotografuoti bei pagalbą organizuojant visus kampanijos darbus. Čochos (Czocha) pilis yra pietvakarių Lenkijoje netoli Čekijos ir Vokietijos sienų, kuri kadaise tarnavo kaip pasienio tvirtovė. Pilis iškilo XIII amžiuje ant Lesnia ežero kranto, o šiandien tapo puikia House kampanijos įvaizdžio formavimo vieta.

 

Fotografas: Helena Bromboszcz

Kūrybos vadovas: Krzysztof Kujawski

Plaukų stilius: Oliwia Nowicka

Modeliai: Natalia Grzybczyk/GagaModels, Krystyna Ziółek/Specto, Marek Tywończuk/PandaModels

Stilius: Prekės ženklo House marketingo departamentas


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Kur vyksta
image

HOUSE | UŽDARYTA REKONSTRUKCIJAI

Telefonai: 8 614 30 818
Darbo laikas: 10.00-21.00