Pasirinkite miestą
1588
2 Lt/min
cover

Laisvalaikio zonos atnaujinimo darbai įsibėgėjo

Naujiena

Kauno „Akropolio“ laisvalaikio zonos atnaujinimo darbai įsibėgėjo. Jau šių metų antroje pusėje visus kauniečius ir miesto svečius pakviesime į dar šviesesnį ir modernesnį, naujais parduotuvių bei restoranų vardais papildytą prekybos centrą.

Po atnaujinimo darbų Kauno „Akropolyje“ įsikurs net 13 naujų restoranų ir kavinių. Čia veiks pirmasis Kaune gruzinų virtuvės kvapais viliojantis „Chačapuri“, vietnamiečių virtuvę atstovaujantis „Saigon“, „Burmistras“ bei savitarnos restoranas „12“. Pakviesime apsilankyti ir jau visiem pažįstamuose ir pamėgtuose „Grill London“ ir „Talutti”, atsinaujinusiame „Gan bei city“ bei daugelyje kitų.

12 kavinių ir restoranų Kauno „Akropolyje“ dirba kaip ir anksčiau:

Pirmame aukšte: „Caffeine“, „Kavos bankas“, „Sushi Express“, „Valentino ledainė“, „Čili Pizza“.

Antrame aukšte: „Sugamour“, „Vero Cafe“, „La Petite Patisserie“.

Trečiame aukšte: „Charlie Pizza“, „Hesburger“, „Kinų rožė“, „La Crepe“, „Soprano“.

Po atnaujinimo trečiajame aukšte esanti laisvalaikio ir restoranų zona taps atvira erdve su 1,2 tūkst. kv. m. centrine aikšte, kurią sups jaukios ir šviesios terasos. Aikštėje vyks įvairūs renginiai, koncertai, mugės, vyks sporto varžybos.

Atsinaujinęs prekybos ir pramogų centras lankytojams suteiks įspūdį, tarsi šie būtų mieste po stogu – bus išryškinti komplekse esantys senieji laikinosios sostinės pastatai ir gatvės, jų fragmentai. Interjere atsiras daug tarpukario Kauno architektūros įkvėptų detalių.

Vykstant renovacijai, Kauno „Akropolio“ laisvalaikio zonoje veikia kino teatras, kazino, lažybų punktai ir lošimo automatų salonai.

Iki atnaujinimo darbų pabaigos „Akropolis“ veiks įprastu režimu, o triukšmingesni remonto darbai bus atliekami tik vėlyvais vakarais ir naktimis.

Atsiprašome už galimus nepatogumus.