Pasirinkite miestą
1588
2 Lt/min
cover

Pasirūpink kojomis, pasirūpinsime rankomis!

Akcija galioja nuo 2018-10-24 iki 2018-11-18

Akcijos „Pirk batus už 150 Eur, gauk 3.14 pirštines dovanų“ (toliau - Akcija) taisyklės:

 

1. Akcija vyksta nuo 2018 m. spalio 24 d. (imtinai) iki tol, kol bus išdalintos visos dovanos (700 vnt.) Kauno AKROPOLIO prekybos centre, esančiame adresu: Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas, tačiau ne vėliau kaip iki lapkričio 18 d.

2. Akcijos organizatorius yra UAB „Kauno audinių projektas“ (toliau Organizatorius).

3. Akcijoje gali dalyvauti pirkėjai (fiziniai asmenys), kurie laikosi visų žemiau nurodytų Akcijos taisyklių:

3.1. .1. Nuo 2018 m. spalio 24 d. iki tol, kol bus išdalintos visos dovanos (700 vnt.), tačiau ne vėliau kaip iki lapkričio 18 d., Kauno AKROPOLIO parduotuvėje įsigiję prekių už ne mažiau kaip 150 Eur. Bent viename iš kvitų pirkta prekė turi būti batai. Kvitai sumuojami. Už vieną kvitą (ne mažesnės nei 150 Eur sumos) suteikiama viena dovana.

3.2. Sumuojami tos pačios kalendorinės dienos pirkimo kvitai. Kvito suma neskaidoma. Panaudoti pirkimo kvitai pažymimi antspaudu ir grąžinami pirkėjui.

3.3. Akcijoje nedalyvauja „Maximos“, „Eurovaistinės“, „Topo centro“, „Akropolio“ dovanų čekio, bankų, kredito įstaigų, lažybų punktų, kazino ir lošimo salonų, pramogų ir restoranų, kavinių pirkimo kvitai. Akcijoje dalyvaujančių parduotuvių sąrašą galite rasti www.kaunoakropolis.lt.

4. Dovanų kiekis ribotas. Akcija vyksta, kol yra dovanų. Jei dovanos išdalinamos anksčiau, negu nurodyta Akcijos laikotarpio data, Akcija nustoja galioti.

5. Dovanos aprašymas:

5.1. Pirštinės 3.14 su pilnu kailiu – 360 vnt. su paplatintu riešu, 40 vnt. tiesiog didesnio dydžio.

5.2. Pirštinės 3.14 su daliniu kailiu – 270 vnt. su paplatintu riešu, 30 vnt. iš jų tiesiog didesnio dydžio.

6. Dovana nekeičiama į pinigus.

8. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų, globėjų ar rūpintojų sutikimu. Jei Akcijoje dalyvauja jaunesnis nei 18 metų asmuo, laikoma, kad jo tėvai, globėjai ar rūpintojai susipažino su šiomis taisyklėmis ir davė sutikimą dalyvauti Akcijoje.

9. Su Akcijos taisyklėmis susipažinęs, su jomis sutinkantis, jas vykdantis bei Akcijoje dalyvauti pageidaujantis pirkėjas, pirkęs, pagal tvarką, nurodytą 3 punkte ir turintis tai įrodantį (-čius) pirkimo kvitą (-us), dovaną turi atsiimti tą pačią einamąją dieną, kurią apsipirkinėjo.

10. Dovanos išduodamos Kauno Akropolio Informacijos centre, pirmame prekybos centro aukšte. Atsiimdamas dovaną, pirkėjas privalo Akcijos stendo darbuotojui pateikti Akcijos taisykles atitinkantį pirkimo kvitą(-us), kuris(-ie) pažymimas specialiu antspaudu. Jei pirkėjui yra mažiau nei 18 metų, kartu atvykti atsiimti dovanos turi vienas iš pirkėjo tėvų, globėjų ar rūpintojų.

11. Pažymėjus pirkimo kvitą specialiu antspaudu, yra laikoma, kad dovana yra tinkamai perduota pirkėjui ir jokios pretenzijos dėl jos perdavimo negali būti bei nebus reiškiamos.

12. Pirkėjui pasinaudojus teise per 14 kalendorinių dienų nuo prekės (visų prekių) perdavimo momento tokią prekę (visas prekes) grąžinti ir atgauti sumokėtą kainą, pirkėjas pardavėjui kartu su grąžinama preke (visomis prekėmis) privalo grąžinti ir nenaudotą tinkamos kokybės dovaną.

13. Tais atvejais, kai pirkėjas per 14 kalendorinių dienų nuo prekių perdavimo momento grąžina pardavėjui tik vieną ar kelias iš įsigytų prekių, kurios (kurių) kaina pagal Akcijos taisykles sudarė dalį sumos, suteikiančios pirkėjui teisę gauti dovaną, pirkėjas privalo pardavėjui kartu su grąžinama preke (prekėmis) grąžinti ir nenaudotą tinkamos kokybės dovaną, jeigu po prekės (prekių) grąžinimo pirkėjo įsigytų prekių suma tampa mažesnė už sumą, kuri suteikė teisę pirkėjui gauti dovaną.

14. Taisyklėse nustatyta tvarka neatsiėmęs dovanos tą pačią einamąją dieną, pirkėjas netenka teisių į ją; tokio pirkėjo nustatymas tampa negaliojantis, o dovana be jokių kompensacijų lieka Organizatoriui.

15. Akcijoje dalyvaujantys asmenys įsipareigoja tinkamai susipažinti su Akcijos taisyklėmis bei sutinka laikytis jų, taip pat Organizatoriaus priimtų Akcijos sprendimų.

16. Organizatorius, įtaręs Akcijos taisyklių pažeidimą, turi teisę atidėti dovanos atidavimą Akcijos dalyviui iki tyrimo pabaigos. Jeigu tyrimo metu paaiškėja, kad Akcijos taisyklės buvo pažeistos, Organizatorius turi teisę pasilikti dovaną sau.

17. Organizatorius pasilieka teisę keisti Akcijos taisykles ir laikotarpį bei įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto svetainėje www.kaunoakropolis.lt. Esant Akcijos taisyklių neatitikimams, galioja www.kaunoakropolis.lt paskelbtos Akcijos taisyklės.

18. Dovana į pinigus ar kitus daiktus nekeičiama.

19. Akcijoje negali dalyvauti UAB „Kauno audinių projektas“, UAB „Newsec Property Management LT“, PPC Kauno AKROPOLIS operatorių darbuotojai ir jų šeimos nariai.

20. Informacija apie Akciją skelbiama www.kaunoakropolis.lt arba informacijos centre.