Renginys | vyks nuo 2018-11-29 iki 2018-12-23

AKROPOLIS | Vilties parduotuvė

Prieš didžiąsias metų šventes Lietuvos Raudonasis Kryžius kviečia Jus apsilankyti unikalioje Vilties parduotuvėje. Ji nuo lapkričio 29 dienos iki gruodžio 23 dienos veiks Vilniaus Akropolyje (šalia 4-ojo Ledo arenos įėjimo).

Mūsų parduotuvėje nėra pakabų ar lentynų. Nėra matavimosi kabinų ir prekių gausoje nepasiklysti padedančių asistentų. Tiesą sakant, ir prekių mūsų parduotuvėje praktiškai nėra. Tik viena, bet pati svarbiausia – VILTIS. Viltis būti nepamirštam, reikalingam, įdomiam. Ją jūs galite suteikti vienišiems seneliams.


Vilties parduotuvėje bus galima įsigyti Vilties atvirutes už 5, 10 ar 15 eurų. Visos Vilties parduotuvėje surinktos lėšos bus skirtos Lietuvos Raudonojo Kryžiaus programai „Šilti apsilankymai“. Ji skirta vienišiems, daugiausiai vyresnio amžiaus žmonėms, dėl sveikatos ir kitokių kliūčių retai išeinantiems iš savo namų, neturintiems artimų žmonių rato. Jūsų dėka mūsų savanoriai galės aplankyti daugiau vienišų žmonių.


Lietuvoje gyvena daugiau nei pusė milijono vyresnių nei 65 metų amžiaus žmonių. Kas trečias jų – gyvena vienas, retai sulaukia bent jau skambučio, dar rečiau – su kuo nors susitinka ar išeina pro savo būsto duris.

 
Su Jūsų gerumu ir parama, galime padėti seneliams įveikti vienatvę ir suteikti vilties.
Šiemet Vilniuje Raudonojo Kryžiaus Vilties parduotuvė veikia jau trečią kartą.

Parduotuvės darbo laikas:
Darbo dienomis –  16 - 21 val.
Savaitgaliais –  11 - 21 val.

 


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Kur vyksta